Mniej więcej miesiąc temu na scenie czatów pojawił się nowy mocny gracz: Facebook i jego Messenger. Facebook uruchomił nową wersję platformy Messenger, przeznaczoną dla klientów biznesowych. W związku z tym często słyszymy pytanie, czy boty SALESmanago są z nim kompatybilne.

Gra jest warta świeczki – Facebook jest obecnie najpopularniejszym serwsem społecznościowym. Wypuszczona w listopadzie wersja wtyczki oznaczona symbolem „2.2” daje firmom możliwość kontaktu z potencjalnymi klientami poprzez stronę internetową i aplikację Messenger. Można korzystać z tego co domyślnie ma messanger na swojej stronie czyli: wysyłki grafik, filmów a nawet płatności. Do tego dochodzi możliwość użycia botów i support do wykrywania: daty i godziny, lokalizacji, numeru telefonu i adresu email w kilku językach w tym polskim.

Dla wszystkich, którzy korzystają z naszego bota mamy świetną wiadomość – jest on w pełni kompatybilny z widgetem Facebook Messengera. Nadal możecie korzystać z wszystkich funkcji, które oferuje.

 

Przeczytaj więcej o bocie:

Czy boty zastąpią aplikacje? SALESmanago jako pierwsza platforma na świecie wdraża automatyzację w oparciu o sztuczną inteligencję Facebook Bots

Dowiedz się więcej o Widgecie:

https://messenger.fb.com/blog/2-2-release/