Mijający tydzień obfitował we wrażenia i nagrody. SALESmanago Marketing Automation zostało partnerem The Messaging, Malware and Mobile Anti-Abuse Working Group (M3AAWG). Ponad to, po raz kolejny pojawiamy się w ścisłej czołówce rankingu GetApp w kategorii Marketing Automation. Wisienką na torcie była wygrana w tegorocznej edycji Diamentów Private Equity w kategorii Spółka portfelowa VC.

 

 

Członkostwo w M3AAWG

 

The Messaging, Malware and Mobile Anti-Abuse Working Group to organizacja zrzeszająca firmy wspólnie działające na rzecz ograniczenia spamu i niechcianego oprogramowania.

Jest to największa tego typu organizacja, zrzeszająca ponad 200 członków na całym świecie. Firmy te wymieniają się informacjami i współdziałają w celu zapobiegania nadużyć online.

Wśród członków tej założonej w 2004 roku organizacji można znaleźć zarówno firmy telekomunikacyjne, dostawców usług internetowych, zarządców platform społecznościowych, dostawców i producentów oprogramowania, jak i firmy tworzące programy antywirusowe.

Wśród firm wspierających organizację są takie światowe marki jak Apple, Facebook, Google czy Oracle Marketing Cloud.

Do najważniejszych działań M3WAAG należą opracowanie i publikacja dokumentów traktujących o dobrych praktykach, oświadczeń, szkoleń i filmów edukacyjnych, oraz innych materiałów pomagających społeczności internetowej zwalczać nadużycia. Organizacja według statutu wspiera na poziomie technicznym i operacyjnym rządy i agencje strategiczne odpowiedzialne za tworzenie praw dotyczących internetu i działań online.

Głównym celem opisywanej organizacji jest ograniczenie nadużyć w trzech sferach:

Wiadomości (Messaging) – problemy związane z nadużyciami w dowolnym kanale – od poczty elektronicznej po SMSy,

Złośliwe oprogramowanie (Malware) – w tym boty, wirusy i złośliwe kody, które są prawdziwą przyczyną spamu, wyłudzeń i innych form cyberprzemocy,

Mobile – ochrona użytkowników przed wymienionymi powyżej zagrożeniami.

 

Ranking GetApp

 

SALESmanago znalazło się na podium w kategorii najlepszych systemów Marketing Automation w najnowszej edycji rankingu GetApp, platformy należącej do Gartnera, największej na świecie firmy analitycznej w obszarze nowych technologii.

„Przy tak ogromnej konkurencji, wyróżnienie w rankingu GetApp ma dla nas ogromne znaczenie”, mówi Grzegorz Błażewicz, Prezes Zarządu i założyciel SALESmanago Marketing Automation. „To dowód, że nasze unikatowe rozwiązania doceniają zarówno analitycy, jak i praktycy – marketerzy, korzystający na co dzień z systemu. Obecność w rankingu odzwierciedla, jak wiele działo się ostatnio w SALESmanago i jak dużo pracowaliśmy, by usprawnić i rozbudować nasz produkt”.

 

Wisienka na torcie – SALESmanago laureatem tegorocznej edycji Diamentów Private Equity

 

Ukoronowaniem tygodnia było odebranie statuetki laureata Diamentów Private Equity jako spółki portfelowej VC.

 

„Wyzwań stojących przed polskim biznesem jest wiele, ale chyba możemy śmiało postawić tezę, że to kapitały funduszy private equity i venture capital są rozwiązaniem dla ciekawych projektów z obszaru nowych technologii” – Tymi słowami otworzyła wydarzenie prezes Executive Club, Beata Radomska. Dodała też: „To dzięki ich finansowaniu te projekty polskich przedsiębiorstw mogą przysłużyć się nie tylko swoim branżom, ale też i całej polskiej gospodarce”.

Ideą konkursu jest uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki. Diamenty ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą fundusze w rozwój polskich przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, a wydarzenie każdego roku jest przyjmowane z ogromnym entuzjazmem