Z ogromną przyjemnością, jak każdego miesiąca, przedstawiamy firmy, które wybrały naszą platformę Marketing Automation i dołączyły do grona naszych klientów w sierpniu. Wśród nowych klientów SALESmanago znajdują się organizacje różnej wielkości, przedstawiciele różnorodnych branż, a współpraca z każdym z nich cieszy nas niezmiernie! 

Oto firmy, które przywitaliśmy w minionym miesiącu:

 

QueShop

Sklep oferujący płyty CD i winylowe hip-hopowych artystów, odzież i gadżety, a nawet książki. Istnieje również możliwość przedpremierowego zamówienia płyty ulubionego wykonawcy.

 

VIVADENTAL

Gdańska klinika specjalizująca się w implantologii stomatologicznej i medycynie regeneracyjnej. To tutaj spełniają się marzenia o pięknym i zdrowym uzębieniu.

 

AMV

Wszystko, czego potrzebują hotele, by umilić pobyt swoim gościom: wysokiej jakości zestawy kosmetyków i akcesoriów toaletowych oraz inne przydatne drobiazgi.

 

Zandecki Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria prawna, której misją jest wsparcie osób fizycznych w dochodzeniu swoich praw. Specjalizuje się w sprawach z zakresu kredytów frankowych, prawa nieruchomości, spadków i dziedziczenia.

 

Human Partner

Firma, która od 2005 roku oferuje kompleksowe rozwiązania konsultingowo-szkoleniowe zarówno dla międzynarodowych przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm.

 

PrimaLife

Wypełnij prosty kwestionariusz i otrzymaj szczegółową analizę Twoich nawyków z zakresu diety, aktywności fizycznej, psychologii i pielęgnacji. Otrzymasz także kompendium wiedzy i zestaw porad dobranych specjalnie dla Ciebie.

 

Warsztaty i Kreatywna Edukacja

Gratka dla najmłodszych: warsztatowe zajęcia edukacyjne dla dzieci, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność, zdolności manualne oraz talent plastyczny.

 

Zleceniomat

Znajdź wykonawcę zleceń z różnych dziedzin, takich jak marketing, zdrowie i uroda, budownictwo i wiele innych. To Ty jesteś wykonawcą? Zarejestruj się i otrzymuj zlecenia z wybranej specjalizacji.

 

Dekpol

Firma świadcząca usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych, projektów konstrukcji stalowych. Dekpol rozwija także działalność deweloperską w Polsce Północnej.

 

Sdron Studio

Coś dla narzeczonych pragnących uwiecznić swój wielki dzień na fotografiach oraz filmie. Zespół doświadczonych operatorów, fotografów oraz montażystów sprawi, że pamiątki z wesela będą nie tylko wzruszające, ale i będą małymi dziełami sztuki.

 

Galaxystat Centrum Badań Rynkowych

Organizacja przeprowadzająca badania opinii i analizy rynku, pomagając ulepszać standardy obsługi klienta instytucjom w całym kraju.

 

SIZEME X-lka

Sklep z odzieżą w dużych rozmiarach, oferujący odzież z rodzinnej, polskiej szwalni oraz zaprzyjaźnionych zakładów krawieckich. Ich znakiem rozpoznawczym jest wygoda i elegancja.

 

Thinking Family

Znajdziesz tutaj internetowy kurs skierowany do rodziców i nauczycieli uczący rozpoznawać, zapobiegać i rozwiązywać problem bullyingu i cyberbullyingu wśród dzieci i młodzieży.

 

De Roccis Włochy

Jak Włochy, to pyszna kawa – tutaj znajdziesz szeroki wybór najlepszych kaw ziarnistych, mielonych i w kapsułkach uznanych marek.

 

Codemotion Włochy

Organizacja działająca na rzecz profesjonalistów i firmy z branży IT. Organizuje konferencje technologiczne, hackathony i szkolenia dla profesjonalistów, a nawet dla dzieci.

 

Çelesi Albania

Internetowy odpowiednik “żółtych stron”. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz: adresy i numery telefonów hoteli, restauracji, warsztatów samochodowych i mnóstwa innych.

 

Groupama Arena Węgry

To stadion, na którym mecze rozgrywa duma Budapesztu – Ferencvárosi TC, najbardziej utytułowany klub węgierski. Odbywają się tutaj także mecze drużyny narodowej i inne wydarzenia sportowe, muzyczne oraz konferencje.

 

Kosmetik4less Niemcy

Ecommerce z bogatym wyborem kosmetyków kolorowych. Podkłady, szminki, cienie – tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wyróżniać się efektownym make-upem.

 

Positiva Compañía de Seguros Kolumbia

Firma ubezpieczeniowa działająca na kolumbijskim rynku od 2007 roku, która buduje swoją markę na takich wartościach jak bezpieczeństwo, zaufanie, uczciwość i najwyższa jakość obsługi klienta.

 

La Tortola 1947 Hiszpania

Sklep internetowy producenta obuwia, którego długa historia sięga roku 1947. Buty tej marki są tworzone z materiałów najwyższej jakości, a cały proces produkcji odbywa się w Hiszpanii.