Zamiast wróżyć z fusów poszukaj danych

Zamiast wróżyć z fusów poszukaj danych

Część marketerów nadal wróży z fusów, zamiast oprzeć się na empirycznej analizie danych z platformy marketing automation. My też postanowiliśmy trochę powróżyć i stworzyliśmy unikalny, jedyny w swoim rodzaju horoskop digital marketera. Sprawdź jaka przyszłość Cię czeka, i co mówi o tobie Twój marketingowy znak zodiaku! Nasz biurowy Wróż Janek nie gwarantuje co prawda żadnej dokładności, ale za to obiecuje dobrą zabawę! Miłego tygodnia!

 

 

Powiadomienie Push (16.01 – 15.02): Jesteś osobą wszechstronną, mającą wiele twarzy. Nie boisz się pytać innych o zdanie i bardzo często uzyskujesz odpowiedź. Potrafisz zachęcić ludzi by poszli tam gdzie chcesz i zrobili to, co im podpowiesz. W nadchodzącym tygodniu uważaj, żeby nie narzucać się znajomym, ponieważ mogą wykasować Twoje dane kontaktowe z listy.

 

 

 

Buyer Persona (16.02 – 15.03): Dla wielu jesteś ideałem. Marzą by poznać kogoś takiego jak Ty i iść z nim przez życie. Niektórzy nawet mają specjalne miejsce, gdzie trzymają Twój obraz. Reprezentujesz wszystko to, czego pragną idealni odbiorcy i stanowisz punkt odniesienia dla wielu działań Twoich znajomych. Porada na dziś: nie obrastaj w piórka – lepiej się przysłużysz ludziom jako symbol i wyobrażenie.

 

 

Aplikacja Mobilna (16.03 – 15.04): Prawdziwe “żywe srebro” z Ciebie. Jesteś wszędzie, działasz szybko, jesteś mobilny i pomocny. Twoje zdolności pośredniczenia pomiędzy znajomymi idą w parze z umiejętnością samodzielnego podejmowania zdecydowanych działań. Czasem jednak przytłacza Cię nadmiar informacji i niezdolność skatalogowania powierzanych Ci sekretów. Rozważ platformę mobile marketing automation, która zrobi to za Ciebie, wtedy odetchniesz pełną piersią i zajmiesz się tym co umiesz najlepiej.

 

 

Porzucony Koszyk (16.04 – 15.05): Byłaś kiedyś królową balu. Wszystko w Tobie było pożądane i wymarzone. Niestety, coś odwróciło uwagę adoratorów i chwilowo o Tobie zapomnieli. Nic straconego! Postaraj się odnowić kontakty: zerknij w notatki i wyślij do znajomych maile, w których przypomnisz to, co w Tobie polubili!

 

 

 

Kod QR (16.05 – 15.06): Jesteś mistrzem kamuflażu. Kochasz przebieranki i inscenizacje. Doskonale radzisz sobie w grach survivalowych i podchodach. Wykorzystaj tę zdolność w tym miesiącu. Zaproś kolegów i koleżanki na poszukiwanie skarbów. Przygotuj zestaw ukrytych wskazówek i przyjmij rolę mistrza gry. Wszyscy będą zachwyceni zdobytymi niespodziankami.

 

 

 

Treść Dynamiczna (16.06 – 15.07): Masz zadatki na świetnego psychologa. Obserwujesz swoich znajomych, ich zachowania i przyzwyczajenia i dzięki temu doskonale wiesz, czego im w danej chwili potrzeba. W odpowiednim momencie podsuwasz im właściwa wizytówkę, lub ulotkę z wycieczką, o której marzą od miesiąca. Tak trzymaj, a wszystko będzie Ci się udawało. Pamiętaj jednak, że potrzeby ludzi zmieniają się w czasie. Bądź zawsze na bieżąco i uzupełniaj swoje obserwacje nowymi faktami.

 

 

Startup (16.07 – 15.08): W Twoim życiu pojawiły się ostatnio pewne zawirowania – wszystkie zadania są do zrobienia na wczoraj, a fakt, że wszystkie spotkania przekładasz o godzinę lub dwie już nikogo nie dziwi. Jednak z niewiadomych przyczyn wszystko Ci się udaje, a ludzie pracujący z Tobą są zachwyceni tym “uporządkowanym” chaosem. Pomyśl nad zatrudnieniem asystenta, który pomoże Ci przebrnąć przez nadchodzące miesiące, a zakończysz rok ogromnym sukcesem.

 

 

Custom Audience (16.08 – 15.09): Lew salonowy to określenie, które doskonale Cię opisuje. Kwitniesz w towarzystwie, uwielbiasz organizować różnego rodzaju spotkania i zawsze potrafisz tak dobrać gości, żeby byli usatysfakcjonowani i niecierpliwie czekali na kolejną imprezę. Idealna para dla Ciebie – Big data i Buyer Persona.

 

 

 

Big Data (16.09 – 15.10): Twoją domeną są taktyka i strategia. Świetnie sobie radzisz z ogromnymi zbiorami danych, a z pomocą sztabu analityków i odpowiedniego oprogramowania potrafisz ekstrapolować bardzo dokładny obraz sytuacji i przewidzieć nadchodzące posunięcia współgraczy rynkowych. W nadchodzących dniach wszystko powinno iść po Twojej myśli, o ile utrzymasz Twój zbiór danych w porządku i pozbędziesz się informacji zaciemniających obraz sytuacji.

 

 

Web Beacon (16.10 – 15.11): Masz wiele imion i kochasz kontrolować świat dookoła. Najlepiej czujesz na drugim planie gdzie sprawdzasz czy ludzie (znajomi i nie) robią to co powinni. Masz niesamowicie rozwinięty zmysł obserwacji i jesteś osobą niezwykle skrupulatną. W nadchodzącym miesiącu otrzymasz propozycję pracy w esklepie!

 

 

 

Viral (16.11 – 15.12): Co prawda jesteś samotnikiem i indywidualistą, który sam dyktuje warunki współpracy, jednak gdy trafisz na odpowiednie towarzystwo, szał imprezowy zamienia się w prawdziwe Bachanalia! Jeżeli dowiesz się o czymś ważnym, bez wahania informujesz o tym otoczenie. Idealne zawody dla Ciebie to reporter lub wodzirej.

 

 

 

Landing Page (16.12 – 15.01): Z ogromnym ciepłem przyjmujesz wszystkich, którzy do Ciebie przychodzą. Jesteś dobrym duchem Swojej firmy. Jeżeli znudzi Cię praca office managera, rozważ otworzenie własnego pensjonatu!

 

 

 

Zmęczony zgadywankami? Wypróbuj CRM od SALESmanago  i pozwól działać nauce!