Dzięki z1508604_364567260391010_3724277447027237216_nastosowaniu Fast Tony wykorzystasz w pełni potęgę Facebook Ads. Nowe narzędzie pozwala na szybkie i proste połączenie naszego konta reklamowego Facebooka i prowadzenie kampanii z poziomu intuicyjnego interfejsu jakim dysponuje Fast Tony. Teraz możemy wykorzystać Facebook Leads Ads na dowolne miejsce na świecie zawężając obszar emisji nawet do 1km, wyświetlając reklamę jeden raz danej osobie, a równocześnie w ciągu 6 sekund dane kontaktowe pozyskanych z prowadzonych działań reklamowych na Facebooku trafią wprost do systemu SALESmanago.


10 sposobów na omnichannel marketing. Pobierz darmowego ebooka


Fast Tony pozwala na:

rozliczanie kampanii Facebooka oraz Instagrama na podstawie Cost per Action. Fast Tony pozwala na szacowanie i optymalizację kampanii z możliwością ich wykorzystania przy reklamach lokalnych. Możemy zdefiniować płatności w zależności od pożądanego zachowania odbiorców reklam: przejście na stronę www, zainstalowanie aplikacji czy też  polubienie fanpage’a.  Fast Tony pozwala na  automatyczne zatrzymanie reklam w przypadku osiągnięcia określonej liczby polubieni, kliknięć czy zasięgu, dzięki czemu automatyzujemy kolejny etap naszych działań w social media.

łączenie  postów z przyciskami Call To Action. Dzięki Fast Tony możemy umieścić przyciski Kup teraz, Więcej informacji oraz Zarezerwuj w jednym poście, dzięki czemu zwiększamy efektywność kampanii. Narzędzie umożliwia również wykorzystanie 24 nowych przycisków CTA takich jak Kup terazKup Bilet czy Zagraj w Grę, dzięki czemu możemy zwiększyć nasze możliwości reklamowania na Facebooku.

wykorzystanie kodów pocztowych i miejsca zamieszkania do kierowania reklam. Geolokalizacja to niezbędne narzędzie do prowadzenia kampanii lokalnych. Dzięki niemu możemy w prosty sposób kierować reklamy w interesujące nas miejsca.

wykorzystanie danych pogodowych do prowadzonych kampanii. Chcesz dotrzeć do ludzi, których boli głowa lub zareklamować parasol w deszczowy dzień? Nie ma problemu. W FastTony.es ustawisz reklamę kontekstową, która wyświetli się w zależności od ciśnienia, opadów  czy temperatury.

–  monitoring i moderację postów dla słów kluczowych. Dzięki wykorzystanej przez Fast Tony automatyzacji możemy usprawnić działania w zakresie odpowiedzi, usuwania, ukrywania i blokowania dotyczące wskazanych słów kluczowych.

monitoring i analizę efektywności prowadzonych kampanii. Pogłębiona analiza efektywności prowadzonych oraz historycznych kampanii pozwala każdej osobie zajmującej się marketingiem w social media na szczegółową analizę dotychczas podjętych działań, dzięki czemu są w stanie określić efekty swojej pracy.

 

Integracja SALESmanago z Fast Tony uruchamiana jest  poprzez wpisanie danych API SALESmanago w ustawieniach reklamy na panelu użytkownika Fast Tony. Potrzebne informacje znajdziemy w SALESmanago – Ustawienia – Integracje.