Z miesiąca na miesiąc rośniemy w siłę. Co miesiąc z radością witamy w gronie naszych klientów nowe marki. Z przyjemnością obserwujemy różnorodność branż, z których się wywodzą. Utwierdza nas to tylko w przekonaniu, że każdy może wykorzystać marketing automation żeby poprawić swoje wyniki, wdrożyć nowe strategie i osiągnąć rynkowy sukces.

 

We wrześniu dołączyli do nas zarówno producenci i wytwórcy pięknych i użytecznych przedmiotów, specjaliści od edukacji, jak i firma, która 1958 roku produkuje i dostarcza przepiękne, orientalne dywany – prosto z Iranu, Pakistanu i Indii.

Wrzesień w SALESmanago upłynął pod znakiem inspirujących spotkań i egzotycznych podbojów. Ponadto nasz system zyskał kilka nowych sznytów i funkcji. Do najważniejszych należą:

Jedyny Live Chat dedykowany Ecommerce

Odświeżenie znanych i lubianych lejków sprzedażowych

Poza tym wprowadziliśmy kilka ułatwiających życie zmian, takich jak wyróżnienie paska z Top Features, kompletne odświeżenie widoku głównego dashboardu SALESmanago i nowa, intuicyjna wersja ekranu kont wysyłkowych.

Więcej przeczytasz tutaj: Podsumowanie września – inspirujące spotkania, nowości w systemie i egzotyczne podboje

 

„SALESmanago było i zawsze będzie systemem, który ma dostarczyć marketerom i sprzedawcom pełnego zestawu narzędzi do zbierania danych o klientach i komunikacji z nimi. Z tego też powodu system jest cały czas rozbudowywany o nowe moduły i funkcjonalności. Dzięki wprowadzaniu nowych narzędzi komunikacji (web push, live chat, etc.) możemy też pomóc wielu nowym firmom znaleźć konkretne rozwiązania, których szukali na rynku i dodatkowo wzbogacić je o potencjał jaki daje Marketing Automation.” mówi Aleksander Skałka – Marketing Automation Strategy Director w SALESmanago.

 

Spośród dziesiątek nowych klientów SALESmanago Marketing Automation, przedstawiamy krótko profile działalności najciekawszych z nich.

 

Polska

 

MUMU – MUMU to międzynarodowa kooperatywa. Założycieli połączyła pasja w tworzeniu rzeczy pięknych i użytecznych, konkretnie damskich toreb. Firma doskonale łączy najnowsze zdobycze technologii z zamiłowaniem do tradycyjnego rękodzieła.

 

Skills – czyli działająca od 2004 roku Polska Szkoła Zarządzania. Każde prowadzone szkolenie kończy się międzynarodowym egzaminem, który pozwala uzyskać certyfikat, potwierdzający globalne kwalifikacje absolwentów.

 

Dubiński – Pracownia Stolarki Artystycznej – pracownia wyspecjalizowana w produkcji drzwi i okien drewnianych na wymiar, a także stylowych mebli kuchennych. Misja: kreacja wnętrz o prestiżowej jakości, elegancja i finezja wykończenia.

 

Ingenes – to firma, która od wielu lat dostarcza rozwiązania informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Specjalizują się we wdrażaniu systemów ERP, CRM, BI oraz obiegu dokumentów.

 

Ekodynamic – spółka z ponad 20-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, sprzedaży i wynajmie wysokiej jakości hal namiotowych oraz innych obiektów eventowych. Jest wiodącym producentem hal namiotowych w kraju. Od początku swojej działalności, firma zrealizowała liczne projekty na terenie zarówno Polski jak i Unii Europejskiej.

 

Gemini Hutter – apteka od kilkunastu lat oferująca najszerszy wybór leków i innych produktów w możliwie najniższych cenach na rynku. Klienci mogą dokonywać zakupów zarówno w jednej z kilkudziesięciu aptek stacjonarnych czy w dostępnej przez 24h aptece internetowej.

 

Talent Bridge – producent rozwiązań dla działów HR. Specjalizują się w dostarczaniu testów psychometrycznych szytych na miarę, spójnych z profilem lub modelem kompetencyjnym danej organizacji.

 

4onthefloor – dystrybutor i producent ubrań… dla czworonożnych przyjaciół. Ich misją jest tworzenie pięknych, modnych, wysokojakościowych i wygodnych produktów.

 

RunColors – sklep dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe buty.

 

DGI Futura – producent “najlepszego narzędzia do projektowania organizacji ruchu”.

 

71media.pl – od 2007 roku specjalizuje się w tworzeniu czytników ebook, które spełniają wszystkie potrzeby współczesnych czytelników. Firma zwraca szczególną uwagę na rozwój własnego oprogramowania dlatego czytniki PocketBook są stale udoskonalane o nowe funkcje i możliwości, wyprzedzając konkurencyjne rozwiązania.

 

Progressive – właściciel marki CZAS NA HERBATĘ. Od samego początku działalności specjalizujemy się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych oraz wszelkich akcesoriów do jej parzenia i przechowywania.

 

Studiokolor – jedna z czołowych polskich drukarń online. Co roku zyskuje tysiące zadowolonych klientów i realizuje dziesiątki tysięcy zamówień. Obsługuje zarówno firmy, przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, stowarzyszenia jak i kluby sportowe.

 

WFP Hefra – tajemniczy skrót oznacza „Warszawską Fabrykę Platerów HEFRA S.A.”. Firma  jest jedynym polskim producentem srebrnych i posrebrzanych sztućców oraz galanterii stołowej, a także wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej.

 

Świat

 

Al-Sorayai Trading and Industrial Group – od początku swojej działalności, firma wyspecjalizowała się w imporcie ręcznie robionych dywanów z Iranu, Pakistanu i Indii, a także imporcie dywany wyprodukowanych w Belgii, Niemczech i Europy Wschodniej.

Homemarket.bg – ni mniej ni więcej, tylko doskonały ecommerce z meblami.

 

AndBank – firma rodzinna – hiszpański bank szczycący się jednym z najwyższych wskaźników wypłacalności w sektorze, który określa je jako jeden z najbardziej godnych zaufania podmiotów prywatnych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

 

Peloha – właściciel centrum odnowy biologicznej w Majortuen. Makia to nowa, ekscytująca koncepcja w Norwegii. Oznacza „energia podąża za uwagą”. Ich celem jest zapewnienie klientom dobrego zdrowia, dobrej energii i lepszego samopoczucia.

 

RIFRA – to marka, która od 45 lat jest synonimem elegancji, stylu i stałej innowacji w świecie dekoracji wnętrz. W ostatnich latach firma RIFRA skoncentrowała się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości wyposażenia kuchni i łazienek.

 

La Previsora Colombia – dostawca wysokiej jakości innowacyjnych produktów farmaceutycznych, od 1911 r. Obecnie jest firmą farmaceutyczną #1 w Kolumbii.

 

Bedecar – firma z długoletnim doświadczeniem w sprzedaży sprzętu sportowego. Specjalizują się w sprzęcie wioślarskim, tenisowym, piłkarskim i joggingowym. Mają 4 sklepy stacjonarne w Madrycie.

TG Montgomery AS – producent i dystrybutor suplementu Vitamin K2 – produktu przeznaczony dla seniorów, który pomaga im poprawić i utrzymać i zdrowie i dobrą kondycję.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, kto dołączył do nas w tym roku, koniecznie przeczytaj też:

Lacoste, Hilti, Netia, Panda Security i setki nowych klientów SALESmanago

Ticketea, VUAB, Tarmax i Infinite dołączają do grona klientów SALESmanago