SALESmanago rośnie i powiększa się o coraz to nowe funkcje, a razem z nami rosną nasi klienci. Co miesiąc do tego zacnego grona dołączają także nowe firmy głodne sukcesu online. W listopadzie dołączyli do nas…

Polska

Pro Optima – Firma szkoleniowa, obecna na rynku od 2006r. Jak sami o sobie mówią, pracują z menedżerami i specjalistami, którzy mają odwagę coś w sobie zmienić. Ich priorytetem jest zmiana w zachowaniu i postawie uczestników, a nie ich zadowolenie podczas szkolenia.

Eurocom – Fabryka Mebli STOLKAR, założona została przez Wojciecha Wiśniewskiego, działalność produkcyjną rozpoczęła w 1989 roku. Jest producentem mebli kuchennych oraz łazienkowych.Wysoką pozycję na rynku meblowym firma zawdzięcza trafnemu rozpoznawaniu potrzeb i gustów klientów oraz umiejętnemu śledzeniu najnowszych trendów panujących na rynku.

Idea 25 Hennet – Producent i dystrybutor kosmetyków. Zaczynali jako rodzinna firma założona w 1983 roku przez naszych Katarzynę i Andrzeja Wójcickich. Dzisiaj, właściciele wraz z przyjaciółmi, realizują projekt, w który angażują swoich najbliższych, układając puzzle z potrzeb, oczekiwań i problemów jakie się u nich pojawiają w różnym wieku.

BEARWAY – BearWay to firma rodzinna specjalizująca się w dostarczaniu sprawdzonych i skutecznych rozwiązań ułatwiających i uprzyjemniających codzienne i niecodzienne sytuacje. Specjalizują się w sprzętach campingowych i survivalowych.

SOLLUS – Właściciel serwisu Tixer. Prosty i wygodny sposób na zdobycie biletów na interesujące eventy. Oferta dopasowywana jest do trendów rynkowych, zatem łatwo można znaleźć wejściówki na najgorętsze imprezy w sezonie.

Nestor Kancelaria Finansowa – Dobry ekspert finansowy. Kancelaria świadcząca profesjonalne usługi finansowe. Przygotowuje oferty obejmujące zarówno kredyty inwestycyjne, hipoteczne, jak i kredyty mieszkaniowe. Codziennie pracują na miano zaufanych specjalistów w branży w Krakowie.

22Dogs – Marka ta posiada w ofercie specjalne kosze oraz dystrybutory na worki na odchody dla psów, które stanowią przypomnienie dla właścicieli czworonogów o ich obowiązkach. Estetyczny design sprawia, że 22Dogs idealnie odnajdą się na wąskich ścieżkach czy trawnikach, nie zabierając przestrzeni.

DTA-TECHNIK  – Firma ta powstała dzięki pasji czworga in­ży­nie­rów różnych dziedzin. Ich wcześniejsze doświadczenie zawodowe i ogromne zaangażowanie, do dziś owocują sukcesami w kwestii propagowania i wpro­wa­dzania na polski rynek najnowocześniejszych i proekologicznych technologii bezwykopowych.

Little Dreams – Poduchy z duszą. Sklep internetowy z poszewkami Little Dreams powstał z potrzeby podzielenia się pięknem i urokiem, jakie dają wnętrzom poduchy stworzone z pasją.

MediRaty – Pionierzy w przyjaznym finansowaniu usług medycznych. Ułatwiają życie tysiącom pacjentów unikalnym rozwiązaniem, łączącym atuty najniższych kosztów i najwyższej dostępności. Ich priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa danych, rzetelna ocena ryzyka kredytowego, chroniąca finanse pacjenta, najwyższa jakość relacji i pielęgnowanie zaufania.

Dentonet – Serwis łączący środowiska pacjentów, lekarzy stomatologów oraz asysty dentystycznej i dostarczający wiedzę i rzetelne informacje za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych.

365 Agencja – Agencja, która oferuje zintegrowane kampanie marketingowe 360 stopni. Dzięki obsłudze full-service można powierzyć im outsourcing usług marketing & PR. Efekty kampanii mierzą współpracując z najlepszymi partnerami w zakresu analityki i ewaluacji.

Polski Związek Głuchych – Specjalistyczny Ośrodek PZG we Wrocławiu powołany jako pierwszy w Polsce – w 1954. Pomagają dzieciom już ponad 60 lat. Dążą do tego, aby każde dziecko dostało szansę na rozwój słuchu i mowy oraz samodzielne i sprawne funkcjonowanie w świecie osób słyszących.

Ministerstwo Treningu – Znacznie więcej niż zwykła siłownia. Zostając klubowiczem dostajesz najlepszą na rynku usługę trenerską z kompletnym planem treningowym i wsparciem dietetycznym.

ART-DOM – Właściciel “Czarny Kamień” SPA. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Szklarskiej Poręby znanej jako Mineralogiczna Stolica Polski. Można tutaj znaleźć piękne, wartościowe kamienie szlachetne i półszlachetne. SPA oferuje różne programy odnowy ciała i ducha.

 

Świat

Global Community Media – 17 lat w służbie społeczności hiszpańskojęzycznej w Wielkiej Brytanii. Express News to jedyny informacyjny tygodnik w języku hiszpańskim w UK, serwis informacyjny i informacyjny dla hiszpańskojęzycznej publiczności.

Ivancica – Zaczynali bardzo skromnie. Wzajemna pomoc, wiedza modernizacja i ciężkiej pracy pozwoliła im stać się wiodącym producentem obuwia w Chorwacji, firmą z ponad tysiącem pracowników.

Mecenat – Serwis oferujący atrakcyjne zniżki dla studentów. Obecnie Mecenat współpracuje z ponad tysiącem uczelni wyższych i szkół średnich, głównie w Skandynawii.

LEASK – Projekt Power Planet Online urodził się w 2011 roku w Leask SL jako sklep internetowy dla komponentów komputerowych, audio samochodowego i technologii w ogóle. Powoli rozszerza swoją działalność i specjalizuje się w sprzedaży, doradztwie, naprawie i dystrybucji tabletów i smartfonów.

Tre Pi Profumerie  – Tre Pì Profumerie od ponad 30 lat jest jedną z największych sieci detalicznych na włoskim rynku wysokiej klasy kosmetyków i profesjonalnych materiałów dla fryzjerów i salonów piękności.

International Design – W cudownej miejscowości Santarcangelo di Romagna w prowincji Rimini… narodził się pomysł stworzenia wirtualnego salonu z najlepszymi produktami wyposażenia wnętrz i ogrodów. Nazwa inspirowana jest nazwą słynnej ulicy salonów z luksusowym wyposażeniem w Mediolanie – Via Durini. Misją Viadurini.com jest wprowadzenia włoskiego stylu na całym świecie!

Sveriges Annonsörer – Szwedzkie stowarzyszenie reklamodawców – promuje i chroni interesy swoich członków pomagając im maksymalizować zyski z inwestycji.

Limsa Corpo – Firma świadcząca usługi w zakresie digital marketingu. Ich pomoc obejmuje zarówno proste projekty jak tworzenie stron, jak i bardziej złożone, np. obsługę serwerów i działań w chmurze.

Życzymy wszystkim powodzenia i udanych automatyzacji!