Choć pełne wrażeń lato za nami, nie oznacza to, że SALESmanago zwalnia tempo! Ostatnio poświęciliśmy dużo uwagi na blogu nowym funkcjonalnościom w naszym systemie Marketing Automation, na przykład nowej karcie kontaktu, a teraz czas na podzielenie się z czytelnikami najświeższą dawką informacji na temat kolejnych firm, które nawiązały z nami współpracę w minionym miesiącu.

Poniżej przedstawiamy listę firm, które dołączyły do grona klientów SALESmanago we wrześniu.

 

Mintishop

Sklep internetowy oferujący szeroki wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu. Znajdziesz tu największe hity koreańskich marek, polskie naturalne kosmetyki oraz niszowe produkty, które trudno znaleźć w tradycyjnych sklepach.

 

Instytut Biznesu Rodzinnego

Organizacja non-profit wspierająca polskich przedsiębiorców rodzinnych, zrzeszająca grono ekspertów i tworząca platformę wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy światem nauki i biznesu.

 

LUG Light Factory

Firma z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem, od 25 lat produkująca rozwiązania oświetleniowe doskonale dopasowane do każdej inwestycji.

 

Scandicsofa

Designerskie meble polskiej produkcji w przystępnej cenie, będące połączeniem skandynawskiego stylu z najlepszymi włoskimi materiałami. Kupisz tutaj sofy, narożniki, fotele, łóżka

 

Toucan Systems

Software house funkcjonujący od 2012 roku i specjalizujący się w tworzeniu multimedialnego oprogramowania. Dzięki produktom stworzonym dla wielu rozpoznawalnych marek zdobyli mocną pozycję na rynku.

 

AnyMind

Aplikacja dzięki której możesz oferować płatne konsultacje wideo na twojej stronie internetowej i wreszcie zacząć zarabiać na swojej wiedzy eksperckiej.

 

Organic Life

Szeroki wybór wyprodukowanych w Polsce organicznych dermokosmetyków i suplementów diety z wyciągami ze świeżych roślin.

 

Smart Factor

Firma pomagająca jednostkom terytorialnym w opracowaniu strategii miasta inteligentnego oraz inteligentnego zarządzania drogami, co przekłada się na sprawniejsze nimi administrowanie.

 

Pragmatic.studio

Agencja marketingowa świadcząca usługi w zakresie projektowania stron www, projektowania marek i materiałów reklamowych

 

Fundacja Medycyny Stylu Życia

Organizacja rozpowszechniająca wiedzę o nowych gałęziach medycyny: medycynie stylu życia oraz medycynie funkcjonalnej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

 

Północna Grupa Narzędziowa

Firma założona w 1985 roku, specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnych narzędzi i akcesoriów budowlanych, warsztatowych, ogrodowych i spawalniczych kilkudziesięciu marek.

 

Aegon Węgry

Towarzystwo ubezpieczeniowe działające na rynku węgierskim, oferujące szeroki wybór ubezpieczeń dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

 

Supermercado Naturista Kolumbia

Sklep on-line z szeroką ofertą naturalnych suplementów diety i produktów do pielęgnacji, które pomagają dbać o zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie.  

 

DirectHoverboard Francja

Sklep dla tych, którzy chcą poruszać się po mieście z klasą: znajdziesz tu różnego rodzaju hoverboardy, elektryczne hulajnogi i niezbędne akcesoria.

 

Tecnoelettronica Riva Włochy

Usługi z zakresu bezpieczeństwa budynków, monitoringu, zabezpieczeń przeciwpożarowych i przeciwwłamaniowych.

 

Grupo Global Soluciones Financieras Chile

Organizacja oferująca usługi przydatne dla osób planujących zakup samochodu: kredyty, leasing i ubezpieczenia.

 

La Previsora Kolumbia

Firma ubezpieczeniowa o długiej historii, sięgającej 1954 roku. Obecnie jest jednym z największych graczy na rynku ubezpieczeniowym w Kolumbii.

 

Eubio Rumunia

Bio, ekologiczne i zdrowe produkty: kosmetyki, żywność i organiczne detergenty do utrzymywania porządku.

 

Myrorna Szwecja

Największa szwedzka sieć z używaną odzieżą. Dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na wsparcie szwedzkiej Armii Zbawienia.