Platformy Marketing Automation cieszą się coraz większym zainteresowaniem a zalety wdrożenia tego rozwiązania są natychmiast zauważalne przez naszych klientów, niezależnie od profilu prowadzonej przez nich działalności. Wszechstronność, różnorodność narzędzi i intuicyjność systemu sprawiają, że już ponad 10000 klientów zaufało SALESmanago. Co miesiąc naszą platformę  Marketing Automation wybierają nowe firmy by wspomóc swoje działania z zakresu marketingu. Przedstawimy najciekawsze profile firm, które dołączyły do grona naszych klientów w lutym.

 

POLSKA:

KROSS firma, która od 1990 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji swojego założyciela w 20 lat z małego sklepu rowerowego przekształciła się w czołowego producenta rowerów w Europie. Firma oferuje szeroki wybór profesjonalnych i najlepszych pod względem jakości i wzornictwa rowerów górskich, miejskich, trekkingowych, dziecięcych, crossowych i szosowych a także akcesoria i części rowerowe.

Academeia High Schoolniepubliczne liceum w Warszawie, które proponuje wielowymiarową edukację oraz kompleksowe przygotowanie do ubiegania się o przyjęcie na prestiżowe zagraniczne uczelnie Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim (oprócz języków obcych oraz języka polskiego) a trzyletni program nauki kończy się brytyjską maturą A-level.

Biuro Turystyki Jaworzyna Tour – specjaliści w dziedzinie turystyce dziecięcej i młodzieżowej. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie, wiedza, ogromne zaangażowanie, dbałość o każdy szczegół oraz jakość tworzonych programów i realizacji imprez sprawiły, że stali się jednym z największych touroperatorów młodzieżowych na południu Polski.  W ofercie biura znajdują się: kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe (w kraju i za granicą, m. in. obozy sportowe, obozy survivalowe, obozy językowe, obozy konne, obozy piłkarskie), zimowiska, wycieczki krajowe i zagraniczne, kursy pedagogiczne (kurs wychowawcy kolonijnego, kurs kierownika kolonijnego, kurs kierownika wycieczek szkolnych), wczasy dla rodziców z dziećmi.

Markoweobuwie jest jednym z liderów na rynku sprzedaży markowego obuwia i galanterii skórzanej. Szeroka oferta  skórzanego obuwia, torebek, portfeli i rękawiczek  renomowanych marek krajowych i zagranicznych, zadowoli każdego klienta. Mnogość marek i różnorodność oferty wyróżniają  Markoweobuwie spośród innych tego typu sklepów.

Benson Consultants ​jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych wspierających i optymalizujących zarządzanie procesami operacyjnymi przedsiębiorstw. Specjalizują się w standaryzowaniu i optymalizacji logistyki transportu.​ W produkowanych narzędziach informatycznych stosują zaawansowane metody matematyczne oraz najnowsze technologie programistyczne.

Katowicki Sport – największa strona sportowa w Polsce – oficjalny serwis Przeglądu Sportowego. Znajdziesz tam najnowsze informacje sportowe, wyniki na żywo, tabele, statystyki i relacje live.

Palmedica – przedmiotem działalności firmy Palmedica jest odbiór odpadów medycznych i weterynaryjnych, surowca kategorii I i surowca kat. III na terenie województwa pomorskiego, ale głównie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz w okolicach Trójmiasta.

kupdogabinetu.pl–  to miejsce gdzie kompleksowo wyposażysz gabinet, placówkę medyczną, salon SPA czy tatuażu, dom pomocy społecznej i wiele innych miejsc. Współpraca z najlepszymi dostawcami i producentami oraz stale zwiększamy asortyment to znaki rozpoznawcze firmy. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w sektorze służby zdrowia, dbają aby najpotrzebniejsze produkty, o najwyższej jakości były na wyciągnięcie ręki w jednym miejscu.

Exim Tours zapoczątkowało swoją działalność w Czechach w 1993 roku. W związku z dynamicznym rozwojem firma szybko wkroczyła także na rynek polski, słowacki, węgierski i rumuński. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji organizowania wyjazdów Exim Tours znajduje się wśród czołowych polskich touroperatorów.

Roboty CNC – firma zajmuje się się doborem, projektowaniem i instalacją specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji oraz robotyzacji procesów obróbki CNC w sektorach takich jak: Automotive, Medical, Aerospace i wielu innych.

 

 

ŚWIAT:

DeLonghi Group – włoska firma z  ponad stuletnimi korzeniami. Produkty DeLonghi sprawią, że wiele czynności związanych z utrzymaniem domu stanie się prostsze i przyjemniejsze.  DeLonghi oferuje innowacyjne i zaawansowane sprzęty gospodarstwa domowego, które dzięki połączeniu stylu i niezawodności zamienią codzienność w przyjemność. W skład grupy DeLonghi wchodzą takie marki jak DeLonghi, Kenwood, Braun i Ariete.

African Safari Group – to jedyny touroperator, którego potrzebujesz, jeśli planujesz swoją afrykańską przygodę życia. Długoletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji safari – atrakcje, zakwaterowanie, wyżywienie a nawet loty i transfery, a to wszystko idealnie dopasowane do wymagań klientów.

Merlo – salon, w którym zmienisz swoją codzienną fryzurę w luksusowe dzieło sztuki.

 

Serdecznie witamy i życzymy samych sukcesów!