Nowi klienci SALESmanago

 

Po kolejnym miesiącu ciężkiej pracy na współpracę z SALESmanago zdecydowało się wiele ciekawych firm działających w branży B2C, z bardzo silną reprezentacją sklepów internetowych z Europy i Ameryki Południowej. Cieszy nas, że popularność rozwiązań Marketing Automation dla eCommerce stale rośnie, a kolejne wdrożenia przynoszą naszym Klientom wzrost konwersji i przychodów. Efekty jakie można osiągnąć wdrażając system do automatyzacji marketingu najlepiej obrazują case studies, które konsekwentnie gromadzimy i udostępniamy tutaj.

Od marca pracujemy nad wdrożeniem Marketing Automation i zwiększeniem sprzedaży z:

SKY SCAFF

Sklep oferuje drony, akcesoria i całe skompletowane zestawy. Towary są oryginalnymi produktami renomowanych firm wraz z gwarancją.

 

Hotel BB

Hotele B&B zapraszają zarówno klientów biznesowych jak i turystów, oferując im swój wielokrotnie nagradzany koncept Econochic®, oznaczający wysoką jakość, komfort oraz duży wybór usług w atrakcyjnych cenach.

 

INGLOT Sp z o.o.

Sklep z wysokiej jakości kosmetykami do makijażu. Połączenie nowoczesnych technologii oraz nauki z intensywnymi kolorami zaowocowało olbrzymią liczbą produktów i szerokich gam kolorystycznych, spośród których każdy znajdzie odcień idealny dla siebie.

 

Ajwen Dietetyka Kliniczna

Porady dietetyczne. Zajmuje się nie tylko dietą, ale także stylem życia, który ma ogromny wpływ na zdrowie.

 

POSZETKA.COM

Oferują bogatą ofertę męskich akcesoriów, wykonują również wszelkiego typu usługi krawieckie – od szycia miarowego po przyszycie guzika

 

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O. O.

Firma założona przez Menadżerów, którzy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi. Skupiona wyłącznie na pozyskiwaniu Kandydatów w branży budowlanej – flagowa usługa, która wyróżnia firmę spośród innych agencji pośrednictwa pracy.

 

Cybercom POLAND Sp. z o.o.

Cybercom dostarcza rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb klientów – Software Development, Security, Cloud oraz IoT.

 

TMC

Oferuje produkty, które wyróżniają się modnym krojem. Sprzedaje przedmioty, które warte są swojej ceny. W asortymencie dostępne są damskie i męskie portfele skórzane, a także torebki wykonane z tego szlachetnego surowca.

 

Z.P.H. Taurus

TAURUS zajmuje się zarówno produkcją bagażników, jak i dystrybucją tego typu urządzeń, które mogą być niezbędne do przewozu wszystkiego, co potrzebne do pracy czy wypoczynku. Jest m.in. generalnym przedstawicielem w Polsce marek Yakima oraz KAMEI.

 

Selldo sp. z o.o.

Butelki filtrujące, bidony, filtry bobble wielokrotnego użytku. Wszystkie rodzaje bobble cechuje trwałość i wysoka jakość zastosowanych materiałów.
Agencja Whites Usługi https://agencjawhites.pl/ Pomoc i profesjonalne doractwo w biznesie.

 

ZAGRANICZNE:

 

LAORMIGA / Hiszpania

Sklep z wysokiej jakości ubraniami dla dzieci.

 

ionscience / Anglia

Największy producent czujników do wykrywania fotonizacji (PID) z technologią której zaufali najwięksi producenci detekcji gazu na całym świecie.

 

Iscar Corp / Izrael

ISCAR to największa z 15 firm wchodzących w skład IMC. Dostarczają dynamiczną, kompleksową linię precyzyjnych narzędzi do obróbki metali z węglików spiekanych.

 

Boostberg

Platforma dla działań marketingowych klientów i automatyzacji przesyłania wiadomości integrująca wiele różnych kanałów.

 

BES Group Services / Wielka Brytania

British Engineering Services specjalizuje się w dostarczaniu usług elektrycznych i sprzętu dla rządów, przedsiębiorstw użyteczności publicznej i przemysłu na całym świecie.

 

Meiliunas LT / Litwa

Profesjonalna agencja nieruchomości.

 

UAB „WEB Partners” / Litwa

“Partnerzy internetowi” zapewniają kompleksowe usługi, w tym tworzenie stron internetowych, projektowanie ich, utrzymanie i wsparcie.

 

La BTK / Meksyk

Marka BTK jest tworzona przez rodzinę profesjonalistów z dużym doświadczeniem w meksykańskiej branży gastronomicznej.

 

Più Communication srl / Włochy

Più Communication to bardzo kreatywna włosko-amerykańska agencja komunikacyjna.

 

RadicalDevelop / Portugalia

Dedykowany do rozwoju niestandardowych rozwiązań, niezależnie od tego, czy są to aplikacje zbudowane od podstaw, czy integracja z istniejącymi aplikacjami i usługami.

 

Zainteresowany? Dołącz do grona ponad 10 000 klientów SALESmanago i zobacz jak automatyzacja marketingu może pomóc w Twoim biznesie!