salesmanago-marketing-automation-nowi-klienci
 

Już 59% firm korzysta z potencjału Marketing Automation. 63% tych, które jeszcze nie wdrożyły jeszcze tej technologii, planuje zrobić to w 2018 roku. Już dziś liczba zadowolonych klientów SALESmanago dobija 15 000, a w kwietniu do tego grona dołączyli kolejni z nich.

 

 


POLSKA

 

Paese

PAESE to marka obecna i doceniana na rynkach światowych. Obecnie swoje produkty oferuje w ponad 40 krajach. W swojej bogatej ofercie posiada szeroką gamę kosmetyków i akcesoriów do makijażu. Produkty te nie są testowane na zwierzętach.

 

Apteka Słoneczna

Sieć aptek prowadzących również sprzedaż internetową, oferujących szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach.

 

Bookids

Sklepie, który powstał z pasji do czytania oraz z myślą o zaszczepieniu jej dzieciom. Książki które oferuje to produkty najwyższej jakości: przepięknie wydane, z cudownymi ilustracjami i zdjęciami, dostosowane do poziomu rozwoju dziecka. Treści w nich zawarte opracowane są przy pomocy specjalistów i w oparciu o szczegółową wiedzę tematyczną. Asortyment znajdujący się w sklepie został dobrany pod kątem adekwatności do wieku i zainteresowań dzieci.

 

PysznaPaczka.pl

PysznaPaczka.pl to comiesięczny kulinarny zestaw Ugotuj-To-Sam, a zarazem kurs gotowania dla pasjonatów kulinariów. Co miesiąc przygotowywuje dla swoich klientów tajemniczą paczkę-niespodziankę, zawierającą gadżety kuchenne, składniki kulinarne oraz przepisy na potrawy, które można przygotować ze składników i przy pomocy gadżetów kuchennych, które znajdziesz w paczce.

 

eMediator.pl Sp. z o.o.

Firma, która w codziennej swej pracy wskazuje rozwiązania problemów finansowych. Jej klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W oparciu o dialog i umiejętność wnikliwego słuchania tworzy gamę produktów i usług, które mają stanowić rozwiązania problemów klientów i pomoc w codziennym funkcjonowaniu.

 

Motorserwis Sp. z o.o.

To firma ukierunkowana na branżę motocyklową, prowadząca sklep dla motocyklistów i motorowerzystów. Każdy pasjonat dwóch kółek znajdzie w nim coś dla siebie. Oprócz sklepu firma prowadzi również warsztat motocyklowy.

 

King of Juice

Sklep posiadający w swojej ofercie naturalne soki, smoothie, lemoniady, wody witaminowe i herbaty relaksacyjne, prowadzący sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.

 

Imperial Apartments

Imperial Apartments to zespół młodych i kreatywnych osób, które specjalizują się we wszechstronnym wynajmie luksusowych apartamentów zlokalizowanych w Sopocie, Gdańsku i Warszawie.

 

ZAGRANICZNE

 

Drim HISZPANIA

„DRIM” to firma rodzinna, założona w 1972 roku przez Don Julio García Olmos i Doña Dolores Vila. Jego początki koncentrowały się na Barcelonie ze sklepem papierniczym i książkami w jednej z najbardziej historycznych dzielnic miasta. Drim oferuje największy asortyment zabawek, artykułów dziecięcych i hobby: ponad 10 000 produktów najlepszych marek w najlepszej cenie!

 

Maquillalia.com HISZPANIA

Wiodący sklep kosmetyczny w Hiszpanii. Maquillalia.com założona została w 2009 roku, by objąć niszę rynkową: dobrej jakości kosmetyki w dobrej cenie. W swojej ofercie posiada ponad 15000 produktów do makijażu do zakupu na łatwej i intuicyjnej platformie.

 

Vindrose Rejser DANIA

To wiądące od 1977 roku duńskie biuro podróży w Polsce. Organizuje wycieczki po Polsce, a także do wielu innych perełek Europy Wschodniej takich jak m.in. Bratysława, Praga, Budapeszt i kraje nadbałtyckie, zarówno indywidualnie jak grupowo.

 

Afrodita Tarot HISZPANIA

Portal ezoteryczny, w którym znajdziesz najlepszych Tarotistów. Horoskopy, Medytacje, Samopomoc, Konsultacje Tarota i Jasnowidzenia i wiele więcej.

 

Formiche.net WŁOCHY

Formiche to projekt kulturalny i wydawniczy założony przez Paolo Messę w 2004 roku i animowany przez grupę trzydziestolatków z pasją obywatelską i ciekawością wszystkiego, co dotyczy polityki, ekonomii, geografii, środowiska i kultury. Początkowo występująca pod postacią czasopisma papierowe, dziś inicjatywa Formiche jest artykułowana przez miesięcznik (dostępny również w wersji elektronicznej).