Wrzesień w SALESmanago upłynął pod znakiem inspirujących spotkań i egzotycznych podbojów. Nasz system zyskał kilka nowych sznytów i funkcji. Poniżej krótkie podsumowanie najważniejszych punktów wrześniowego rozkładu jazdy.

Wydarzenia

Marketing MeetUp

13.09 miało miejsce kolejne zorganizowane przez SALESmanago spotkanie z cyklu Marketing MeetUp!

Na naszych MeetUpach można nawiązać nowe znajomości, porozmawiać o marketingu i nie tylko!

 

We wrześniu gościliśmy dwóch doskonałych ekspertów:

Rafał Wysocki – Radca Prawny

Rafał, który opowiedział o tym co nas czeka po wejściu w życie nowych unijnych przepisów o ochronie danych osobowych – RODO. Wyjaśnił prosto, acz profesjonalnie jak nowe przepisy wpłyną na pracę marketerów oraz jak uniknąć związanych z tą zmianą trudności.

 

Krzysztof Marzec – CEO Deva Group.

Ekspert w dziedzinie rozwiązań analitycznych od Google podzielił się z nami najnowszymi i jednocześnie najciekawszymi rozwiązaniami jakie oferuje narzędzie Google Analytics.

 

Rejestracja na kolejną edycję: http://meetup.salesmanago.pl/

SALESmanago User Group

Inspirujące spotkanie organizowane dla klientów SALESmanago, którzy chcą dowiedzieć się więcej zarówno o tym jak w najefektywniejszy sposób używać zaawansowanych funkcji systemu, jak i o planowanych innowacjach i przyszłości spółki.

 

Podczas spotkania omówiono:

– plany rozwoju spółki i jej umiejscowieniu na rynku

– nowe funkcjonalności na rok 2017 i 2018

– nasze know-how, czyli jak robimy, to co robimy bazując na doświadczeniu użytkowników

– doświadczenia z pracy z platformą klientów z najlepszymi wynikami biznesowymi osiąganymi dzięki SALESmanago

– rozwiązania warte wdrożenia

 

Ważną częścią warsztatów jest też panel Q&A, podczas którego można porozmawiać z prelegentami i zadać pytania na każdy z powyższych tematów.

 

A po części oficjalnej – integracja i networking w Food & People by Pastrami Deli.

Link do rejestracji na kolejną edycję: http://edukacja.salesmanago.pl/usergroup/

 

Nowości na Platformie

We wrześniu wprowadziliśmy kilka nowości na platformie do najważniejszych należą:

Jedyny Live Chat dedykowany Ecommerce

Odświeżenie znanych i lubianych lejków sprzedażowych

Poza tym wprowadziliśmy kilka ułatwiających życie zmian. Oto one:

Pasek z Top Features

Osobom zaczynającym przygodę z nasza platformą postanowiliśmy uprzyjemnić pierwsze kroki z SALESmanago. Właśnie dla nich dodaliśmy bardzo użyteczny pasek z podpowiedziami:

Nowy Dashboard

Pisząc o nowościach nie mogę pominąć jednego z milszych elementów ostatnich zmian, mianowicie kompletnie odświeżonego widoku głównego dashboardu SALESmanago:

Nowa lista kont wysyłkowych

Nowa, intuicyjna wersja ekranu kont wysyłkowych ułatwi podgląd ustawień i zarządzanie Twoją listą nadawców mailingów.

Podboje

Ameryka Łacińska jest regionem stosunkowo młodym jeśli chodzi o adaptację technologii Marketing Automation, zwłaszcza w sektorze małych i średnich firm. SALESmanago – platforma uznana za jedną z najlepszych na świecie, wspólnie z siecią wspaniałych partnerów opracowała strategię skutecznie promującą świadomość nowych technologii i trendów w tej części świata. Na przełomie sierpnia i września nasz partner Bendita Essence współuczestniczył w organizacji jednego największych eventów branżowych 2nd Forum of Customer Relationship and Relational Marketing 2017. Wydarzenie zgromadziło dziesiątki ekspertów od marketingu w sercu Kolumbii – Bogocie. Wszyscy uczestnicy otrzymali 14 swiatowej klasy narzędzi, a co za tym idzie 14 nowych możliwości poprawienia wyników swojej pracy.

Podczas tego wydarzenie SALESmanago zostało przedstawione przez Bendita Essence. Prelekcja połączona z prezentacją możliwości platformy cieszyła się ogromną popularnością i zgromadziła setki słuchaczy.