salesmanago-marketing-automation-nowi-klienci

 

Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie systemu Marketing Automation. Są to nie tylko duże przedsiębiorstwa. Również dla mniejszych z nich automatyzacja marketingu niesie szereg korzyści i pomaga w dynamizacji rozwoju. W marcu, SALESmanago zaufały kolejne firmy, dołączając do grupy 15000 zadowolonych klientów. Oto kilka z nich.

 


Wpadnij na naszego Facebooka


POLSKA:

GoWork.pl

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. To serwis pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największy portal opiniotwórczy w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Idea Spa Travel

Firma Idea Spa Travel funkcjonuje na rynku usług turystycznych nieprzerwanie od 1996 roku. W ofercie znajdziemy nie tylko obiekty zlokalizowane nad Bałtykiem, ale także hotele i ośrodki rekreacyjne na obszarze polskich gór, jezior oraz pozostałych części kraju, atrakcyjnych turystycznie.

Świeże Na Talerze

Sklep zapewniający dostęp do zdrowej, naturalnej, świeżej i lokalnie wytwarzanej żywności bez chemii, o najwyższych walorach smakowych i odżywczych. Artykuły spożywcze produkowane są dopiero na zamówienie i świeżo wyprodukowane przyjeżdżają prosto do Ciebie do domu w odpowiednich warunkach chłodniczych.

DywanStyl

Sklep internetowy z dywanami działający od 2008 roku (sama hurtownia funkcjonuje na rynku już od 21 lat). Firma posiada bogate doświadczenie branżowe, co przekłada się na wysokie standardy obsługi klientów. W ofercie posiada dywany od największych, renomowanych producentów, zarówno z Polski, jak i z całego świata.

Trejdoo.com

Trejdoo.com to największa i najszybciej rozwijająca się platforma finansowa w Europie dostarczająca rozwiązania i usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Właścicielem platformy jest Igoria Trade S.A, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect i nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jako kantor online, dostarcza informacji o aktualnych kursach oraz gwarantuje najlepszy kurs walut online, dostępny na platformie podczas dokonywania transakcji dla klienta zarówno biznesowego jak i indywidualnego.

Eko-Bańka

Sklep Eko-Bańka powstał z fascynacji do wiedzy i umiejętności wykorzystywania naturalnych składników w pielęgnacji duszy i ciała. W ofercie posiada „perełki kosmetyczne” jak m.in. mydła wytwarzane ręcznie w sposób artystyczny. Wytwarzane są w oparciu o stare, oryginalne receptury, bazują na składnikach o najwyższej jakości. Nie zawierają żadnych dodatkowych składników chemicznych, takich jak detergenty i stabilizatory. W bogatej ofercie znajdują się produkty oparte na wyciągach z ziół, czystych ekstraktach roślinnych, naturalnych olejach, z masłem Shea czy z minerałami z Morza Martwego.

 

ZAGRANICA:

Zurich Medical Institut

Kliniki w Zurychu należą do jednej z najważniejszych grup medycznych w Hiszpanii i Europie w zakresie chirurgii plastycznej, neotekinochirurgii, medycyny estetycznej i leczenia otyłości.

Andrea

Sklep odzieżowy oferujący szeroki wachlarz produktów dla dorosłych, młodzieży i dzieci.