Stworzyliśmy kreator emaili nowej generacji!

Pracujemy nad wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Adaptujemy, tworzymy i ulepszamy futurystyczne technologie takie jak sztuczna inteligencja, machine learning, i boty sprzedażowe. Czasami jednak, zdarza nam się pochylić nad prostym, od lat obecnym na rynku rozwiązaniem i po kilku drobnych przeróbkach tchnąć w nie nowe życie. Rezultaty są rewelacyjne. A nasz najnowszy projekt prawdopodobnie zapoczątkuje rewolucję w email marketingu.

Zapytany o trzy najpopularniejsze i przy okazji najbardziej irytujące problemy email marketingu, każdy opiekun klienta wymieni:

  • problemy z responsywnością,
  • zmienne wymagania dostawców usług pocztowych,
  • czas zmarnowany na koordynację pracy specjalistów z trzech różnych działów.

W odpowiedzi na te problemy Wykorzystaliśmy nasze 6 letnie doświadczenie, feedback naszych najbardziej wymagających klientów oraz wyniki analizy najlepszych praktyk i rozwiązań czołowych systemów email marketing na świecie.

<WERBLE>

Rezultatem jest zupełnie nowy i prawdopodobnie najlepszy na rynku kreator drag&drop, który pozwala tworzyć piękne i w pełni responsywne szablony, wiadomości email i newslettery każdemu, zupełnie bez udziału IT!

To “Ostateczne rozwiązanie kwestii responsywności” zapewnia naszym klientom 100% responsywności stworzonych wiadomości email na dowolnym urządzeniu i kliencie pocztowym.

Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych, autorskich technologii budowania i zapisywania wiadomości email. To dość imponujące, że od teraz każdy Twój wysłany email automatycznie dopasuje się do ekranu urządzenia, na którym będzie czytany. I przez każdy mam na myśli KAŻDY email stworzony z pomocą tego narzędzia. Nasz Email Drag&Drop Designer jest w 100% niezawodny.

Kolejna autorska technologia zaszyta w nowym kreatorze sprawia, że SALESmanago automatycznie dostosowuje kod wiadomości email do indywidualnych wymagań dostawcy poczty (np. onet, wp, gmail, yahoo), u którego mailing będzie otwarty! Sprytne, czyż nie? Jedno zmartwienie mniej!

Na koniec, aby zagwarantować bezbłędne wyświetlanie stworzonych wiadomości, wyposażyliśmy Email Drag&Drop Designer w mechanizm pełnej weryfikacji poprawności wyświetlania wiadomości na wszystkich popularnych klientach pocztowych oraz urządzeniach dostępnych na rynku.

To wszystko oczywiście ubrane w doskonały design stworzony z największą troską o user experience i łatwość użytkowania.

Co to oznacza dla Ciebie?

Długo moglibyśmy się rozwodzić nad zaletami zamiany Twojego obecnego narzędzia do email marketingu na Email Drag&Drop Designer od SALESmanago – od wzrostu współczynnika konwersji, po zmianę jakości komunikacji z klientami. Najszybciej jednak dostrzeżesz zmiany w tych trzech obszarach:

  • Wygląd: intuicyjny, przejrzysty kreator drag&drop – nie potrzebujesz technicznej wiedzy do stworzenia responsywnej wiadomości email.
  • Czas: kreator umożliwia stworzenie profesjonalnego mailingu nawet w 5 minut.
  • Zalety techniczne: każdy email stworzony w kreatorze będzie dostosowany do rozdzielczości ekranu urządzenia – a wszyscy wiemy, jakie to jest ważne!

Starczy już tej teorii! Wypróbuj nasz nowy kreator sam, za darmo!

Wybierz SALESmanago trial i zaskocz swoich klientów używając pełnego zestawu narzędzi do automatyzacji.

lub….

Wybierz AppStore Trial i przetestuj pojedynczą funkcję – na przykład ten pachnący nowością kreator drag & drop?

 

Zapisz się też na Webinar, który odbędzie się już we środę, 26 lipca o 13:00!