Kolejna odsłona naszego cyklu, w którym dzielimy się informacjami na temat firm, które w minionym miesiącu dołączyły do grona klientów SALESmanago. Tym razem wśród nich znajduje się wiele innowacyjnych firm technologicznych, które zdecydowały rozszerzyć swoje działania marketingowe o Marketing Automation. Jakie to firmy? Sprawdź sam!

 

Serdecznie witamy nowych klientów!

 

G Data Software

Lider w obszarze bezpieczeństwa sieciowego, producent popularnego w całej Europie oprogramowania antywirusowego G Data Internet Security.

 

Komputronik Biznes

Doradztwo i kompleksowa obsługa przedsiębiorstw i instytucji w zakresie sprzętu, usług i programowania, a także opracowywanie i realizacja kompleksowej informatyzacji.

 

Private Solutions

Firma świadcząca usługi pośrednictwa finansowego i obrotu nieruchomościami, zapewniająca najwyższy poziom usług, indywidualne podejście do klienta.

 

ISK

Wdrożenia i realizacje systemów typu ERP, WMS, CRM i BI, tworzenie aplikacji i integrowanie systemów informatycznych. Firma oferuje także własne rozwiązania informatyczne usprawniające procesy w różnych branżach.

 

Swing 2 Harmony

Firma będąca właścicielem sklepów internetowych z gadżetami, koszulkami i akcesoriami oraz wypożyczalni samochodów sportowych.

 

Pharmalink

W ofercie firmy znajdują się takie usługi jak transport (także międzynarodowy) i logistyka magazynowa leków, dystrybucja farmaceutyczna i transport weterynaryjny.

 

KREATYWNI AKTYWNI / Zabawki z pasją

Firma rodzinna – dystrybutor zabawek, które pozytywnie wpływają na kreatywność, rozwój i aktywność dzieci w różnym wieku, a także akcesoriów przydatnych w wychowywaniu maluchów.

 

MILANO FASHION

Dekoracje i akcesoria wyposażenia wnętrz wielu znanych marek gwarantujących produkty wysokiej jakości.

 

Bazgroszyt

Serwis, na którym znajdziesz gry edukacyjne i kolorowanki do druku, pozwalające dzieciom na rozwój umysłowy i ruchowy, zdobycie nowych umiejętności i naukę poprzez zabawę.

 

GYM Hero

Marka odzieży i akcesoriów sportowych najwyższej jakości, w 100% wykonanych w Polsce, mogących konkurować ze światowymi brandami.

 

elevato

Producent oprogramowania – systemu rekrutacyjnego dla działów HR i agencji rekrutacyjnych, wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi.

 

Netproo

Firma zajmująca się marketingiem internetowym oraz prowadząca dwa sklepy internetowe z materiałami elewacyjnymi.

 

KIM

Wykonawca kontraktów budowlanych oraz sklep z produktami budowlanymi najlepszych marek, wyposażeniem łazienek, elektryką i stolarką okienną.

 

Fundacja ESPA

Organizacja pozarządowa koncentrująca się głównie na pomocy dzieciom i młodzieży poprzez wspieranie edukacji w oparciu o naukę i wartości chrześcijańskie.

 

Futuriti

Złoty Partner Comarch oferujący wdrożenia, rozwijanie i integracje systemu Comarch ERP, mając na uwadze zawsze cele biznesowe i sukces klientów.

 

ZAGRANICA

 

STYLMAN TRADE / ewomen.cz CZECHY

Popularny u naszych południowych sąsiadów sklep z bogatym wyborem odzieży damskiej i akcesoriów w przystępnych cenach.

 

UAB Ineza / Didier Lab LITWA

Sklep internetowy oferujący szeroką gamę produktów do pielęgnacji paznokci globalnej marki Didier Lab na terenie Litwy.

 

IOVIO PV&O BV / Qualibrate HOLANDIA

Producent oprogramowania rozszerzającego funkcjonalność takich platform jak SAP czy Salesforce w zakresie testowania, dokumentacji, edukowania zespołów czy rozwiązań w chmurze.

 

Domtron SŁOWACJA

Rozwiązania zamieniające każdą nieruchomość w prawdziwy “inteligentny dom” z możliwością zdalnego zarządzania m.in. oświetleniem, klimatyzacją, wentylacją, itd.

 

ONE Style Trading SZWAJCARIA

Odzieżowy sklep internetowy z modnymi i oryginalnymi ubraniami najwyższej jakości, pochodzącymi wyłącznie z Europy lub USA.

 

Iryna Giblett Deutschland  NIEMCY

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji paznokci marki Ikoniq Nails, a także szeroka oferta edukacyjna obejmująca różnego rodzaju kursy stylizacji paznokci.

 

IC CONSTRUCTORA KOLUMBIA

Firma budowlana z Bogoty szczycąca się ponad 45 latami doświadczenia na kolumbijskim rynku budowlanym.

 

Focus Dental WĘGRY

Klinika dentystyczna ukierunkowana zwłaszcza na klientów niemieckich, oferująca usługi dentystyczne w dobrych cenach.