Pierwszą połowę roku zamykamy witając w gronie klientów przedstawicieli nie tylko najliczniejszej grupy – E-commerce, lecz również niemieckiego producenta Ginu, dostawcę oprogramowania dla lokali gastronomicznych czy wydawcę magazynu informacyjnego.
 


 
Poznaj wybranych klientów:
 
Niemcy:

Breaks – Gin – producent Ginu klasy premium posiadający w swojej ofercie różne warianty smakowe.
 
Resmio – dostawca oprogramowania do kompleksowego zarządzania rezerwacjami w lokalach gastronomicznych, a także tworzenia stron internetowych dla restauracji.
 
Vygon – wiodący producent produktów medycznych dla potrzeb klinicznych. Opracowuje, produkuje i sprzedaje produkty do kliniki i opieki ambulatoryjnej w obszarach intensywnej opieki medycznej i anestezjologicznej, medycyny ratunkowej, położnictwa i chirurgii.
 
Węgry:
 
Best Stuff – sklep posiadający bardzo bogatą ofertę produktów w kategoriach: odzież, gadżety, gry, zabawki dla dzieci czy akcesoria dla domu.
 
Hiszpania:
 
Wonduu – Hiszpania – sklep internetowy oferujący produkty w różnych kategoriach, oferując m.in. akcesoria dla domu, zabawki dla dzieci czy sprzęt sportowy.
 
Polska:
 
ART-BUD – firma oferująca obsługę zaopatrzeniową przemysłu, budownictwa i administracji. Jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców maszyn i urządzeń a także materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz narzędzi na rynku polskim. Firma prowadzi działalność już od 1991 roku.
 
Deweloper Media – Holistic News – portal informacyjny, miejsce angażującej debaty, dające pole do poruszania tematów bez względu na poglądy, status, kontynenty i granice. Jest miejscem w internecie dającym przestrzeń prezentowania pełnego obrazu świata.
 
Chrum – jest jedną z pierwszych polskich, zupełnie niezależnych marek odzieżowych ze sklepem internetowym istniejącym od 2002 roku. Od 2014 roku posiadają własną szwalnię, w której powstają wszystkie Chrum.Koszulki i Chrum.Bluzy.
 
Miasto Włosów – sklep internetowy, w którym znajdziesz profesjonalne kosmetyki do włosów marek m.in. takich jak: Joico czy Paul Mitchell. Znajdziesz również najnowsze trendy w świecie fryzjerskim, opinie o produktach, informacje o promocjach i wydarzeniach oraz porady ekspertów dotyczące pielęgnacji i stylizacji włosów.
 
OXMO – marka biżuterii modowej. W ofercie posiadają bransoletki z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, ozdobione elementami SWAROVSKI CRYSTALS , jak również zawieszkami z pozłacanego srebra z próbą 925.
 
Stylowo-Mieszkam.pl – sklep posiadający bogatą ofertę mebli dla całego domu oraz biura.
 
Navera – oferuje najwyższej jakości białko roślinne oraz witaminy, superfoods i suplementy pochodzenia roślinnego. Stawiają całkowicie na naturę i nie tolerują sztucznych dodatków, konserwantów, syntetycznych słodzików i barwników.