SALESmanago zajmuje 26 miejsce w rankingu Financial Times FT1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie, będąc jednocześnie numerem 1 w kategorii firm MA. Według Datanyze to drugi największy dostawca rozwiązań Marketing Automation dla eCommerce w Europie.

 

Oferuje oprogramowanie do automatyzacji marketingu nowej generacji, wyposażone w Machine Learning & AI, aby personalizować wszystkie kanały komunikacji w czasie rzeczywistym. Prestiż firmy stale przyciąga nowych klientów. Sprawdź kto dołączył do nas w maju:

 

POLSKA:

SeeKraków – ciężka praca i profesjonalne podejście do organizacji wycieczek, zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych, zaowocowało tytułem lidera wśród tour operatorów. W 2011 roku dołączyli do grona partnerów Krakowskiego Biura Festiwalowego. Na co dzień z pasją opowiadają o skarbach Krakowa i okolic, pozwalając zagranicznym turystom poznać ukryte piękno Małopolski.

 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego – od lat jedna z najlepiej ocenianych uczelni niepublicznych według Rankingu Perspektyw. Akademia stara się by jakość kształcenia szła w parze z praktyczną wiedzą studentów, tak ważną na ciągle zmieniającym się rynku pracy, nie tylko w Polsce ale i całej Europie. Owocuje to trzecim miejscem w Polsce, jeśli chodzi o prestiż wśród pracodawców.

 

Synermedia – trzy filary na których oparta jest współpraca z Synermedia to przejrzystość, pewność i wsparcie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stworzenia strategii dla marki, czy interfejsu graficznego, zawsze możesz liczyć na pełne wsparcie. Synermedia to połączone działania wszystkich osób zaangażowanych w projekt, który realnie wpłynie na Twoją rzeczywistość.

 

Bellugio – firma oferująca wysokiej jakości akcesoria i dodatki do ubioru. Oferuje wyłącznie sprawdzone akcesoria, które powstają przy zastosowaniu wysokogatunkowych tkanin oraz precyzyjnej technologii produkcji.

 

Urwisy dwa – polska marka oferująca tysiące atrakcyjnych produktów stworzonych z myślą o najmłodszych użytkownikach i ich rodzicach, nieustannie poszerzająca swoją ofertę, by zapełnić rynkową lukę w dziecięcym asortymencie.

 

Pako Lorente – polska marka oferująca szeroki wybór koszul, garniturów, marynarek, spodni, kurtek i płaszczy oraz akcesoriów i obuwia. Poprzez wypracowane konstrukcje podkreślaja atuty męskiej sylwetki i zapewnia komfort użytkowania.

 

Biuronet Michał Jankowski (Biurwa.pl) – od początku swojej działalności koncentruje się na satysfakcji klienta, ciągłej rozbudowie oferty produktowej i nieustannym rozwoju czego wyrazem jest nieprzerwany udział w programie Rzetelna Firma.  Oferuje wysokiej jakości artykuły biurowe, szkolne i piśmiennicze jak również chemię gospodarczą.

 

Best Decor Robert Kwap (Bella Storia) – powstała z zamiłowania do piękna, elegancji i harmonii. Wprowadza południowy szyk do twojej sypialni, zagwarantowany najwyżej jakości tkaninami. To firma, która wie, że gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia jest komfortowy i regenerujący sen, dlatego dba by ich poduszki, pościele i poszewki dekoracyjne były wykonane z najlepszej jakości materiałów.

 

Datarino – na co dzień zbiera, analizuje i wydobywa wartość z rozproszonych źródeł informacji. Tworzone przez nich algorytmy i narzędzia wspierają gromadzenie, integrowanie, analizowanie i zarządzanie dużymi zbiorami danych.

 

emGAS – ochrona interesów klienta, bezpieczeństwo, niezawodność i gwarantowana ilość gazu. Pewność dostaw od dekady jest największym atutem firmy w oczach klientów. W ofercie znajdują się butle mające zastosowanie w gospodarstwach domowych (do gotowania i ogrzewania) oraz w firmach, m.in. do napędzania wózków widłowych i spawalnictwa.

 

Surovital –  Od samego początku nieprażone i eko ziarna kakaowca stanowiły kluczowy surowiec w asortymencie sklepu. Bez żadnego doświadczenia w produkcji spożywczej i prowadzeniu firmy, na przestrzeni kilku lat wprowadzili na polski rynek produkt, który skradł serca miłośników ekologicznego trybu życia.

 

ASMO Solutions – to agencja pośrednictwa pracy na rynek niemiecki. W ramach swojej działalności Asmo Solutions podejmuje współpracę tylko ze sprawdzonymi pracodawcami w Niemczech, gwarantując pracownikom bezpieczeństwo, stabilność i pensję zawsze na czas.

 

PPH MJS s.c. (Semper) Założona w 1989 roku firma Semper zajmuje się projektowaniem i produkcją całodziennej i wizytowej odzieży dla nowoczesnej, świadomej swych potrzeb kobiety. Marka Semper otrzymała liczne nagrody, między innymi tytuł Indywidualność Rynku Merkury, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Retail Marketing Awards.

 

InSee – to miejsce, w którym zespół silnie zorientowanych na rozwój osób wypracowuje nowoczesne metody wykorzystania technologii do optymalizacji procesów biznesowych, zwiększania przychodów i poprawy komunikacji między ludźmi.

 

Ventulus –  jeden z największych dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce. Jego celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów medycznych firm ścisłej światowej czołówki. Od 25 lat współpracuje z wiodącymi ośrodkami klinicznymi w Polsce, zaopatrując je w rozwiązania medyczne najwyższej jakości, bezpieczne dla personelu i pacjenta oraz komfortowe w obsłudze.

 

ZAGRANICA:

 

MECCTI TAJLANDIA – od 1997 roku wiodąca firma świadcząca usługi rekrutacyjne i szkoleniowe dla międzynarodowych linii lotniczych. Rekrutuje personel pokładowy i pilotów na całym świecie.

 

Norma Editorial HISZPANIAzałożona w 1983 roku w Barcelonie, jest jedną z najważniejszych księgarni specjalizujących się w komiksach i mangach w Europie, założoną przez wydawnictwo Norma Editorial. Na powierzchni ponad 700 metrów kwadratowych znajdują się informacje i aktualności wszystkich hiszpańskich wydawców, a także duży wybór produktów promocyjnych i upominkowych nie tylko związanych z komiksami, ale także ze światem kina, telewizji i gier wideo.

 

Vorhus ehf ISLANDIAprzestrzeń dla domu, gdzie znajdziesz nie tylko piękne i świetne jakościowo wyposażenie, ale też design, który wpisuje się w światowe trendy.

 

Embou Nuevas Tecnologias HISZPANIAdzięki bezprzewodowej technologii radiowej połączyli siecią telekomunikacyjną prawie 96% Aragonii, docierając tam, gdzie pozostali operatorzy nie mieli możliwości.

 

EFM Spa  WŁOCHYzałożona w 2000 roku w celu wprowadzenia innowacji na rynku nieruchomości i poprawy dobrobytu ludzi w miejscu pracy. Oferuje wysoce technologiczne rozwiązania mające na celu spełnienie cyfrowej transformacji aktywów nieruchomościowych.

 

Bulgarian Telecommunication Company EAD (Vivacom) BUŁGARIApierwsza firma telekomunikacyjna w Bułgarii. Historia zaczęła się w odległym 1879 roku wraz z dostarczaniem usług telegraficznych. Dziś – 136 lat później, VIVACOM jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych i biznesowych – usług telefonii komórkowej i stacjonarnej, internetu, cyfrowej  telewizji HD najnowszej generacji.

 

CLUB DE MALASMADRES SL. HISZPANIAwspólnota kobiet, które pomimo codziennych obowiązków związanych z opieką nad dziećmi czują potrzebę, by z humorem odczarować stereotyp matki i przełamać mit idealnego macierzyństwa.