W kwietniu rozpoczęliśmy pracę nad wdrożeniem Marketing Automation z klientami zarówno posiadającymi własne sklepy E-commerce jak i tych, którzy świadczą usługi B2C czy B2B.
Do wiodących marek z którymi współpracujemy należą z pewnością Wkręt-Met, Würth, cdp.pl czy Royal Collection. Postaramy się wzmocnić ich pozycję na rynku i poprawić ich komunikację z klientami. Mniejsze firmy mogą liczyć, że z naszym narzędziem ich rozwój będzie szybszy, a działania marketingowe i sprzedażowe osiągną nowy, lepszy poziom.
 
 
Klienci z Polski:

Candy Shop

Candy Shop to sklep z przepysznymi lizakami, fantazyjnymi Jelly Belly, czekoladą, pokaźną ilością różnego rodzaju żelków i gum oraz wiele, wiele więcej wyszukanych smakołyków prosto z Ameryki.

Royal Collection

Sklep internetowy popularnej sieci z odzieżą męską i damską uznanych na świecie marek: Baldessarini, Bugatti, Daniel Hechter, Digel, Eton, Oscar Jacobson, Pierre Cardin, Stenstroms, Trussardi i wiele innych.

UNITRAILER SP. Z O.O.

Sklep oferujący przyczepy samochodowe, części do przyczep oraz inne akcesoria przydatne w transporcie.

FOTOFORMA

Autoryzowany partner najlepszych producentów aparatów i akcesoriów fotograficznych tj. Sony, Nikon, Pentax, Canon oraz Fujifilm

SprzedażTo

Biuro nieruchomości posiadające w swojej ofercie budynki i lokale z całego kraju.

Capital Club

Capital Club to platforma pożyczek społecznościowych dla firm potrzebujących środków na rozwój działalności, która łączy ich z inwestorami poszukującymi możliwości na powiększenie własnego kapitału.

cdp.pl

Powstało jako platforma do cyfrowej dystrybucji gier, która miała być odpowiedzią CD PROJEKTU na rozwój rynku gier gdzie mieli 20 letnie doświadczenie w dystrybucji.
Z czasem w ofercie pojawiły się ebooki, ekomiksy, audiobooki oraz cyfrowe filmy.
Kolejnym przełomowym momentem było otwarcie sklepu e-commerce, gdzie klienci

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Cyfrowa drukarnia etykiet produkowanych z najwyższą dbałością o jakość w technologii cyfrowej

DKS

Oferują kompleksowe rozwiązania dla biura – sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych, oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów.

PERFECT STUDIO

Sklep internetowy oraz stacjonarny specjalizujący się w sprzedaży wyposażenia salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych.

Wkręt-met Klimar

Klimas Wkręt-met to czołowy producent najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

DIVEZONE.PL

Sklep z wysokiej jakości akcesoriami dla nurków.
 
 
Klienci Zagraniczni:

Enefit

Enefit należy do estońskiej grupy energetycznej Eesti Energia i jest największym producentem energii w Estonii oraz krajach bałtyckich. Składa się z ponad 20 firm i zatrudnia około 5800 osób

Nosoloposters

Sklep internetowy posiadający bogatą kolekcję plakatów o tematyce muzyki, filmu, gier wideo, sportu, a także szerokiej gamy ramek i kubków, zawsze z najlepszą jakością i najlepszą ceną.

Corbeto Boots

Sklep z szerokim asortyment butów kowbojskich motocyklowych oraz do tańca Country. Posiadają również duży wybór ubrań i akcesoriów dżinsowych.

Pablosky

Pablosky to jedna z głównych międzynarodowych marek obuwia dziecięcego i młodzieżowego. Zajmują się projektowaniem, produkcją i sprzedażą obuwia.

Würth

Würth jest specjalistą w technologii klejenia i mocowania. Dzięki ponad 125 000 produktów wysokiej jakości – z których ponad 40 000 jest już dostępnych na Węgrzech – i wysokiej jakości usługom, może on zaspokoić potrzeby szerokiej gamy dużych branż przemysłowych i tradycyjnych.

TRACKGEAR

Producent innowacyjnych ubrań do aktywności na świeżym powietrzu.