Mamy specjalną propozycje dla wszystkich agencji marketingowych. System SALESmanago z pełną funkcjonalnością i nielimitowanymi wysyłkami z modułu do e-Mail Marketingu. Co chcemy w zamian? Wystarczy, że na swojej firmowej utworzysz stałą sekcję o Marketing Automation i przedstawisz na niej pierwszy i największy polski system do Automatyzacji Marketingu – SALESmanago. Zapraszamy do wspólnego promowania automatyzacji marketingu.


Co otrzymasz od nas w ramach współpracy

Jeśli jeszcze nie wiesz jak działa SALESmanago, poniżej krótkie zestawienie podstawowych możliwości tego systemu Marketing Automation, które sprawią, że możesz zacząć pozyskiwać więcej nowych klientów do Twojej agencji i sprzedawać więcej swoich usług.

• Identyfikacja i monitoring osób wchodzących na Twoją stronę WWW

• Identyfikacja firm odwiedzających Twoją stronę WWW

• E-Mail Marketing z nielimitowanymi wysyłkami newsletterów

• Zarządzanie kontaktami, segmentacja, lejki sprzedażowe

Bezpłatny pakiet, który oferujemy w ramach akcji dla Agencji to pakiet do 1000 kontaktów w Twojej bazie w SALESmanago warty 250 zł miesięcznie, czyli rocznie 3 tys zł. W przypadku chęci przejścia na dowolny wyższy pakiet Agencja Marketingowa otrzyma 50% rabatu.

 

Dla kogo jest ta akcja?

Zapraszamy do współpracy wszystkie rodzaje agencji świadczące usługi marketingowe i pokrewne, w szczególności:

• Agencje SEO / SEM

• Agencje Social Media

• Agencje Public Relations

• Agencje Kreatywne

• Agencje Interaktywne, Technologiczne, Wdrożeniowe


Co zrobić aby zacząć współpracę?

Zarejestruj się w systemie SALESmanago i równolegle wyślij e-Mail na adres info@salesmanago.pl z informacją, w temacie: „Program dla Agencji Marketingowych” z nazwą Twojej firmy i adresem strony WWW. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i aktywuje Twoje konto. Rejestracja: http://www.salesmanago.pl/account/register.htm

 

Czego oczekujemy w zamian

Od Agencji podejmującej współpracę oczekujemy utworzenia na swojej stronie internetowej dedykowanej sekcji na temat Marketing Automation zamieszczenia w niej opisu na czym polega Marketing Automation oraz krótkiego opisu systemu SALESmanago, który podeśle Wam nasz konsultant oraz linka do strony www.salesmanago.pl

 

Przykładowe podstrony agencji o Marketing Automation:

 

• E_misja Interactivehttp://e-misja.net

Scorise / Michał Toczyskihttp://www.michaltoczyski.pl

 

Czytaj również:

 

4 powody dla których Agencja Marketingowa powinna poszerzyć ofertę o Marketing Automation

Pakiety usług w obszarze Marketing Automation oferowane przez Agencje Marketingowe