SALESmanago, jedna z największych platform Customer Data i Marketing Automation w Europie, rozpoczęła współpracę z Netwise, liderem na rynku wdrożeń systemów CRM i platform biznesowych w Polsce, wiodącym integratorem Microsoft Dynamics 365. Efektem synergicznej kooperacji jest zupełnie nowe narzędzie.

 

SALESmanago for Dynamics 365, bo tak nazywa się nowy produkt, ściśle integruje dane z systemu CRM z możliwościami, jakie daje Customer Data Platform. Na podstawie danych o kliencie zgromadzonych w CRM, CDP buduje jego 360-stopniowy profil obejmujący  zachowania w sklepie i aplikacji mobilnej oraz pozwala na dostarczanie spersonalizowanych ofert we wszystkich kanałach komunikacji.

 

Nowe rozwiązanie nie tylko dostarcza precyzyjnych danych, ale automatycznie podejmuje na ich podstawie działania marketingowe i sugeruje działania sprzedażowe adekwatne do indywidualnego profilu każdego klienta.

 

Dzięki współpracy z SALESmanago stworzyliśmy w pełni kompletne narzędzie wspierające zarówno obsługę klienta, jak i działania stricte marketingowe. Nasz produkt pozwala w czasie rzeczywistym reagować na zachowania klientów i generować dla każdego z nich indywidualną ofertę, stworzoną w oparciu o twarde dane, a nie intuicję. – mówi Adrian Wieczorek, Team Manager Netwise, najczęściej nagradzanego integratora do zarządzania relacjami z klientami (CRM).

 

Popularyzacja zakupów online jaka dokonała się na skutek wybuchu pandemii Covid-19 uświadomiła przedsiębiorcom jak istotną przewagę konkurencyjną mogą uzyskać dzięki wykorzystaniu naszych produktów. Dzięki analizie danych o każdym konkretnym kliencie wiemy, że aktualnie poszukuje np. określonego rodzaju obuwia, w danym rozmiarze i kolorze, wiemy w jakich porach dnia jest aktywny zakupowo i z jakich kanałów komunikacji korzysta najchętniej.  – Dariusz Fukas, Dyrektor Sprzedaży.

 

Więcej informacji na: www.salesmanago.com i www.netwiseapps.com.

 

Netwise S.A

 

Netwise S.A. jest liderem na rynku wdrożeń systemów CRM i platform biznesowych w Polsce. Spółka oferuje usługi z zakresu wdrożeń i konsulting związany z systemami CRM (Customer Relationship Management) i PRM (Partner Relationship Management).

 

Netwise S.A. jest najczęściej nagradzanym integratorem Microsoft Dynamics 365 z Polski (7-krotnie uznana przez Microsoft za Partnera Roku w obszarze CRM, 3-krotnie w gronie najlepszych 20 firm wdrażających systemy CRM na świecie – Microsoft Inner Circle).

 

SALESmanago

 

SALESmanago to jedyna platforma CDXP (all-in-one Customer Data Platform & Customer Experience Platform) wspierana sztuczną inteligencją i wykorzystująca podejście no-code. Wykorzystywana jest przez ponad 2500 klientów (m.in. Starbucks, Vodafone, Lacoste, New Balance, Victoria’s Secret) w 50 krajach. Financial Times określił SALESmanago jako najszybciej rosnącą platformę marketing automation w Europie.