Platforma SALESmanago Marketing Automation to lider wśród narzędzi do automatyzacji marketingu, zaawansowanego oprogramowania wspierającego działy zarówno marketingu, jak i sprzedaży. Rozwiązania oferowane przez SALESmanago pomagają firmom skutecznie rywalizować z konkurencją na wymagających rynkach i zwiększać przychody. Sprawdź, w czym tkwi siła SALESmanago i dlaczego warto wdrożyć to rozwiązanie w Twojej firmie.

SALESmanago

 

SALESmanago w liczbach

Przyjrzymy się liczbom, które świadczą o sukcesie SALESmanago i zaufaniu, jakim krakowską spółkę obdarzyli klienci z całego świata oraz inwestorzy: 10 000 klientów z ponad 40 krajów, 7 lat istnienia, 200 zatrudnionych pracowników, wycena sięgająca niemal 100 milionów euro. Do tego należy dodać 26 pozycję SALESmanago w rankingu Financial Times Fast 1000, czyli najwyższą wśród europejskich firm martech. Ponadto SALESmanago zbudowało sieć partnerów liczącą ponad 1000 agencji marketingowych, głównie w Europie, ale również w tak odległych krajach jak Meksyk, Arabia Saudyjska czy Indie. Jeśli chodzi o technologię, liczby są nie mniej imponujące: SALESmanago każdego dnia przetwarza ogromne ilości danych – każdego dnia wysyłanych jest średnio 11-13 milionów e-maili dziennie. System przechowuje dane ponad 500 milionów osób i monitoruje ich zachowanie na stronach internetowych klientów, tworząc profile behawioralne i transakcyjne konsumentów, wykorzystywane następnie w działaniach marketingowych i sprzedażowych.

 

Jak działa SALESmanago Marketing Automation?

SALESmanago

Platforma SALESmanago to narzędzie klasy Marketing Automation, którego głównymi funkcjonalnościami są monitorowanie zachowania użytkowników odwiedzających stronę internetową, która posiada wdrożony skrypt SALESmanago i wykorzystywanie zebranych informacji do automatyzacji działań marketingowych i sprzedażowych. Monitorowanie umożliwia tworzenie kompletnych profili klientów oraz ich segmentację w celu wysyłania spersonalizowanych ofert marketingowych w wielu kanałach (w tym e-mail marketing, live chat, social media, web push, itd.). SALESmanago jest także potężnym narzędziem analitycznym, które pozwala na optymalizację kampanii oraz zwiększanie konwersji.

 

Co można zautomatyzować dzięki SALESmanago?

Technologia Marketing Automation oferowana przez SALESmanago bazuje na takich rozwiązaniach, jak reguły automatyzacji czy Workflow, czyli zaawansowana automatyzacja rozbudowanych kampanii marketingowych. W ten sposób SALESmanago pozwala na zautomatyzowanie wielu procesów marketingowych, które wcześniej musiały być wykonywane manualnie oraz zwiększenie ich efektywności dzięki możliwości ciągłej optymalizacji. SALESmanago to kompleksowe rozwiązanie dla firm każdej wielkości i z każdej branży, które usprawnia takie procesy, jak na przykład pozyskiwanie leadów, sprzedaż w B2B i B2C, retencja klientów czy programy lojalnościowe. Jest to również idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych ze względu na takie funkcje jak ratowanie porzuconych koszyków, spersonalizowany remarketing oraz e-maile dynamiczne z rekomendacjami produktowymi dobranymi przez mechanizm Machine Learning&AI.

SALESmanago jest także nieocenionym narzędziem dla działów sprzedaży, ponieważ usprawnia i organizuje ich pracę oraz dostarcza cennych informacji na temat potencjalnych klientów.

 

SALESmanago a branża Marketing Automation

Co wyróżnia SALESmanago na tle rynku martech, zarówno polskiego, jak i europejskiego oraz światowego? Niewątpliwie łatwość wdrożenia – dzięki kompleksowej opiece naszych Project Managerów konfiguracja podstawowych funkcjonalności SALESmanago nie trwa dłużej niż 2 miesiące, a po tym czasie klienci mogą w każdej chwili liczyć na pomoc specjalisty Marketing Automation. Co więcej, SALESmanago dba o edukowanie swoich klientów, szerząc wiedzę na temat Marketing Automation, która wciąż nie jest powszechna nawet wśród marketerów. W tym celu SALESmanago organizuje liczne warsztaty, szkolenia online, a co najistotniejsze, oferuje rozbudowaną platformę e-learningową, na której każdy zainteresowany ma możliwość uzyskania całkowicie za darmo certyfikatu Specjalisty Marketing Automation, potwierdzającego zdobyte kompetencje i znajomość platformy SALESmanago. Nic dziwnego więc, że SALESmanago jest doceniane przez klientów oraz wyróżniane w wielu rankingach międzynarodowych.

Podsumowując, SALESmanago to kompleksowe narzędzie niezbędne do pełnego wykorzystania potencjału nowoczesnej sprzedaży i marketingu. Pozycja lidera branży gwarantuje, że wybór oprogramowania SALESmanago to dobry krok w rozwoju Twojej firmy.