Z przyjemnością informujemy, że Software Advice, znana firma zajmująca się recenzjami i rekomendacjami oprogramowania, wyróżniła SALESmanago w swoim raporcie „Top 5 Marketing Automation Tools To Boost Lead Conversions„! 

 

Jest to już kolejne nasze wyróżnienie po tym, jak G2 Crowd na początku tego roku przyznał nam odznakę „Users Love Us”. 

 

Raport Software Advice uwzględnia jedne z najlepszych narzędzi do automatyzacji marketingu, które pomagają marketerom w tworzeniu i prowadzeniu kampanii cyfrowych w płynny i efektywny sposób. Dzięki ciężkiej pracy, pasji i zaangażowaniu w to, co robimy, udało nam się osiągnąć czołową pozycję, jeśli chodzi o pomoc naszym klientom w automatyzacji ich marketingu.

 

W serwisie Software Advice ponad 100 recenzentów oceniło nas na 5 gwiazdek, a 90% jest gotowych polecić SALESmanago innym firmom. Dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy polecają i chwalą nasz produkt. Bez was nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu!

 

Sprawdź, jak o nas piszą nasi klienci:

 

„Zaczęliśmy używać go do zautomatyzowanych e-maili, a teraz wchodzimy głębiej w segmentację klientów i zautomatyzowany workflow. Do tej pory wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a jeśli wpadliśmy na niestandardowe pomysły/problemy, support był bardzo elastyczny i zawsze szybko znajdował rozwiązanie.”

 

„SALESmanago jest bardzo łatwe w użyciu i daje nam wiele przydatnych danych o produktach, klientach i stronie internetowej. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowaliśmy się na wdrożenie tego rozwiązania w naszej firmie.”

 

„Mieliśmy poważny problem z dostawą z naszą poprzednią usługą emailową i musieliśmy wyczyścić naszą bazę danych z powodu niewłaściwej obsługi. Z pomocą supportu i funkcji automatycznej segmentacji, udało nam się przywrócić około 25-30%(!) naszych emaili i usunąć te bezużyteczne. Rezultat był niesamowity, podobnie jak wzrost przychodów. Jeśli chcesz mieć łatwą w użyciu, bogatą w funkcje usługę w rozsądnej cenie, SalesManago jest Twoim systemem.”

 

Dziękujemy Software Advice za uznanie, a przede wszystkim dziękujemy naszym klientom, którzy zaufali naszej firmie!