SALESmanago utrzymuje się na pozycji wiodącego dostawcy usług w branży Marketing Automation. Cieszymy się, że klienci doceniają naszą pracę. To właśnie opinia konsumenta stanowi dla nas najważniejszy wyznacznik jakości.

 

Co kwartał ukazuje się raport G2- wiodącej platformy business review. Zawiera on ranking, tworzony w oparciu o doświadczenia użytkowników- skupiając się na wybranych kategoriach, wskazuje na najlepsze rozwiązania dla firm.

 

Jesienne zestawienie doceniło SALESmanago, przyznając nam tytuł High Performer w kategorii Marketing Automation dla segmentu Enterprise oraz wyróżnienia w kategoriach Easiest Setup, Easiest Admin, Easiest to do business with. Ponadto nadal możemy cieszyć się tytułem High Performer w segmentach Automatyzacji Marketingu i Lider w Zarządzaniu Danymi Klienta.

 

Kolejny świetny wynik w zestawieniu G2 potwierdza, że SALESmanago to kompleksowa platforma pozwalająca sprawnie zarządzać procesami marketingowymi oraz sprzedażowymi, a także zapewniająca wsparcie klientom zarówno na etapie wdrożenia jak i w całym procesie zaawansowanych działań w obszarze marketing automation.

 

Kliknij tutaj, żeby zapoznać się ze szczegółami rankingu: Raport G2 Crowd


 

Nieprzerwanie realizujemy naszą roadmapę. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami, które wdrożymy jeszcze w tym roku:

 
  • System wyszukiwania dla ecommerce oparty na Sztucznej Inteligencji
  •  Integracja Platformy zarządzania danymi z Google Ads i Adform
  •  Kreator wiadomości email na urządzeniach mobilnych
  •  Zaawansowany kreator popup
  •  Centrum zarządzania CRM
  •  Command Center do planowania całego procesu pracy na Twoim koncie
  •  Zarządzanie programami lojalnościowymi w Systemie SALESmanago.

marketing automation

marketing automation

link