„Marketing to tak naprawdę po prostu dzielenie się swoją pasją”. – Michael Hyatt

 

W SALESmango właśnie to jest naszym celem – dzielenie się naszą pasją z użytkownikami, a także naszymi kolegami i przyznając nieskromnie – najwyraźniej świetnie nam to wychodzi!

 

Tak więc, z ogromnym podekscytowaniem dzielimy się z Wami informacją, która wywołała lawinę uśmiechów na naszych twarzach – G2 (wiodąca platforma recenzencka do porównywania oprogramowania biznesowego), po raz kolejny potwierdziła w swoim raporcie, że nasi użytkownicy nas kochają! 

 

Zostaliśmy oznaczeni jako High Performer dla firm średnich, dużych i małych w obszarze Marketing Automation, otrzymując ponadto wyróżnienie za najprostszą administrację, i firmę, z którą najłatwiej prowadzi się interesy. Jednakże tym co sprawiło nam najwięcej radości i zachwytu jest odznaka “Users Love Us”!

 

To właśnie to wyróżnienie podsumowuje wszystkie nasze starania i dążenie do bycia coraz lepszymi dla naszych klientów. Chcielibyśmy Wam podziękować, drodzy klienci – za wasz czas, zaufanie, zrozumienie, a przede wszystkim, wsparcie. To tylko dzięki Wam zdołaliśmy odnieść taki sukces i uwierzcie – czerpiemy z tego większą satysfakcję, niż z czegokolwiek innego.

 

Te niesamowite wyniki w rankingu G2 potwierdzają, że SALESmanago jest  kompleksową platformą, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, wprowadzając coraz to nowe funkcjonalności i innowacje, aby użytkownicy mogli w pełni korzystać z jej potencjału, przenosząc z naszą pomocą swój biznes na najwyższy możliwy poziom.

 

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, obiecujemy utrzymać nasze usługi na tak samo wysokim poziomie przez kolejne lata!