Nowy rok powoli się rozkręca, ale wspomnienia roku 2018 są wciąż żywe, więc to idealny moment, by podsumować miniony miesiąc. Grudzień był udanym miesiącem dla SALESmanago ze względu na nawiązanie współpracy z największymi europejskimi przedsiębiorstwami, o czym informowaliśmy na blogu. W ich ślady poszło wiele innych rozpoznawalnych marek, takich jak Joma, Big Star czy Stara Mydlarnia. Przeczytaj poniższy post, by dowiedzieć się więcej o naszych nowych klientach!

 

BIG STAR

Od 40 lat BIG STAR jest synonimem modnego designu i wysokiej jakości odzieży, a jego flagowym produktem są oczywiście ponadczasowe jeansy.

 

Stara Mydlarnia

Firma od wielu lat produkuje naturalne kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, wyróżnione wieloma nagrodami i uznaniem klientów.  

 

Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Organizacja badawczo-rozwojowa, której misją jest praca badawcza oraz rozwijanie nowych technologii we współpracy z przemysłem.

 

Natural Host (nierafinowane.pl)

Ecommerce z bogatym wyborem zdrowej żywności, ze szczególnym uwzględnieniem zdrowych olei nierafinowanych, mąk, soków i przetworów, a także naturalnych kosmetyków.

 

Fryzaw

Firma z branży fryzjersko-kosmetycznej oferująca szeroki asortyment produktów najlepszych marek w wyjątkowo przystępnych cenach.

 

RiskMan

Pomoc przedsiębiorstwom w zakresie ubezpieczeń należności handlowych oraz faktoringu. Zaletą firmy jest połączenie profesjonalizmu, unikalnej wiedzy, doświadczenia biznesowego z nienaganną obsługą klienta.

 

TRIAS

Specjaliści w dziedzinie kompleksowych instalacji audiowizualnych, instalacji oświetleniowych, systemów bezpieczeństwa, instalacji teleinformatycznych i telekomunikacyjnych, wdrożeń bezgotówkowych systemów płatności oraz systemów zarządzania obiektami.

 

Promet

Producent opakowań szklanych i zamknięć (słojów, butelek) oraz produkty na potrzeby domowego i przemysłowego gorzelnictwa, piwowarstwa czy też winiarstwa.

 

Edumax

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli wspomagające prawidłowy rozwój najmłodszych, spełniające standardy bezpieczeństwa, a co najważniejsze – uwielbiane przez dzieci.

 

Makear (kruzer.pl)

Producent agregatów prądotwórczych Kruzer, które zakupić można w firmowym sklepie internetowym wraz z innymi oferowanymi produktami: myjkami ciśnieniowymi i motopompami.

 

DISCOVR

Największy park symulacji VR w Europie wyposażone w liczne symulatory, umożliwiające przeżycie niepowtarzalnych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości.

 

ZAGRANICA

 

JOMA HISZPANIA

Hiszpańska marka odzieży sportowej z ponad 50-letnią tradycją, oferująca szeroki wybór odzieży i akcesoriów oraz ubierająca wielu znanych sportowców oraz drużyn sportowych, zarówno klubowych (Swansea, Villareal) oraz reprezentacji narodowych.

 

PostNord SZWECJA

Największy operator pocztowy i logistyczny w Skandynawii, działający na terenie Szwecji i Danii.

 

Asesoria Creativa MEKSYK

Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie wdrożeń rozwiązań klasy CRM oraz szkoleń zespołów sprzedaży i obsługi klienta.

 

HeadSpot SZWECJA

Produkty do pielęgnacji włosów, skóry oraz do makijażu – kosmetyki, akcesoria i narzędzia. Stacjonarne salony znajdują się niemal w całej Szwecji!

 

Stille SZWECJA

Producent narzędzi chirurgicznych ze stali nierdzewnej, w większości wytwarzanych ręcznie, szczycąca się wysoką pozycją na rynku dzięki najwyższej jakości wyrobów.

 

Skruvat SZWECJA

Największy w Skandynawii sklep internetowy oferujący części i akcesoria samochodowe, narzędzia, opony, a także części zamienne do łodzi.