Marketing Automation to potężne narzędzie, które odpowiednio wykorzystane może przynieść firmie wiele korzyści, począwszy od zwiększenia skuteczności komunikacji e-mailowej, na wzroście zysków skończywszy. Co jednak, kiedy nie jesteś pewien, czy w pełni wykorzystujesz możliwości platformy? SALESmanago ma dla Ciebie rozwiązanie – Growth hacking, czyli usługa optymalizacji Twoich kampanii Marketing Automation.

 

Dlaczego SALESmanago Growth hacking?

Mamy wieloletnie doświadczenie jako lider europejskiej branży Marketing Automation, dzięki czemu posiadamy unikalne doświadczenie i wiedzę. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów nadzorował tysiące wdrożeń i przez lata osiągnął wiele imponujących rezultatów.


SALESmanago najszybciej rozwijającą się platformą Marketing Automation według Financial Times


Właśnie dlatego zdecydowaliśmy wprowadzić usługę Growth hackingu. To okazja do podzielenia się dobrymi praktykami z zakresu Marketing Automation z użytkownikami naszej platformy i wspacie ich na drodze do osiągnięcia jeszcze bardziej satysfakcjonujących efektów z wykorzystaniem SALESmanago.

Jeśli myślisz, że przydałaby Ci się pomoc w analizie aktualnej strategii Marketing Automation i w zoptymalizowaniu działań w celu zwiększenia sprzedaży, zapoznaj się z naszą infografiką.

Dowiesz się z niej:

  • jakie są etapy procesu Growth hackingu,
  • jakie obszary mogą zostać zoptymalizowane,
  • jakie efekty osiągnęli klienci SALESmanago objęci działaniami Growth hackingowymi w zakresie e-mail marketingu, lead generation, e-maili dynamicznych i odzyskiwania porzuconych koszyków,
  • w jakim czasie mogą zostać osiągnięte pierwsze rezultaty.

 

 

Brzmi dobrze? Twoja firma również może osiągać tak imponujące wyniki. Skontaktuj się z nami: optimize@salesmanago.com