Nowi klienci to zawsze powód do radości dla firmy. Mnogość branż i krajów, które reprezentują jest imponująca. W grudniu przywitaliśmy wiele dużych i mniejszych przedsiębiorstw z Polski i ze świata. Dziękujemy za zaufanie i przekonanie, że marketing automation pozwoli Wam szybciej i efektywniej rozwinąć się na rynku.

 

Spośród wszystkich firm, które wybrały SALESmanago, jako platformę do automatyzacji marketingu, przedstawiamy pokrótce profile najciekawszych z nich:

 

 

POLSKA:

 

IPM Nieruchomości Kredyty – firma oferująca kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, kredyty gotówkowe i leasingi. Stawiają na kompleksową obsługę oraz rzetelne usługi, z których klient otrzymuje maksymalne korzyści, wygodę i bezpieczeństwo.

 

AIM Controllers – polska firma specjalizująca się w ulepszaniu kontrolerów do konsol Xbox i Playstation.

 

Feeby – to ponad 20-letnia, dojrzała marka z rodzinną tradycją. Doświadczona w branży, lecz wciąż młoda duchem pozostaje otwarta na trendy w wystroju wnętrz. Kreują innowacyjne i artystyczne dekoracje nie tylko w polskich, ale i w zagranicznych domach.

 

Drogeria Pigment  – krakowska drogeria powstała z pasji i zaangażowania.W swojej ofercie, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym, posiada kosmetyki kolorowe światowych marek oraz lubiane i bestsellerowe produkty pielęgnacyjne. Ich szeroki asortyment i jakość obsługi pozostają na najwyższym poziomie.

 

Central Fund of Immovables – CFI Hotels jest odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących dogodnych lokalizacji w centrach dużych, polskich miast. Szeroki wachlarz rozwiązań w 14 hotelach CFI spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych gości – zarówno tych biznesowych, jak i indywidualnych.

 

Luxon LED  – od 2007 roku produkuje i wdraża na rynek oprawy oświetleniowe oparte o technologię LED. Ich produkty zachwycają zarówno pięknym wyglądem, jak i starannością wykonania i jakością użytych materiałów.

 

TechData jest czołowym dystrybutorem IT oferującym szerokie portfolio produktów i usług najważniejszych producentów na rynku. Jest częścią Tech Data Corporation, jednego z największych międzynarodowych koncernów zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania.

 

Electrolux Polska – światowy lider produkcji sprzętu AGD. Dostawca urządzeń do zastosowań domowych i profesjonalnych, sprzedający ponad 40 milionów produktów każdego roku odbiorcom w ponad 150 krajach. Producent m.in. pralek, zmywarek, lodówek, odkurzaczy i kuchenek. Historia firmy na polskim rynku sięga 1992 roku, kiedy to otwarto pierwsze biuro w Warszawie.

 

FitFOOD – to firma oferująca catering dietetyczny. Powstała, by pomóc swoim klientom osiągnąć i utrzymać wymarzoną sylwetkę, odżywiać się zdrowo i racjonalnie oraz czuć się dobrze każdego dnia.

 

Greenpointto polska marka odzieżowa dla kobiet istniejąca na rynku od 1992 roku. Kolekcje Greenpoint tworzone są dla kobiet nowoczesnych, aktywnych zawodowo, które lubią ubrania kobiece, eleganckie i jednocześnie funkcjonalne.

 

ŚWIAT:

 

NutriTienda – wiodąca firma z 40% udziałem na rynku żywności specjalistycznej i sportowej w Hiszpanii. Dzięki doskonałej jakości produktów oraz obsługi klienta, ponad 200 000 klientów zaufało NutriTienda w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

Ecomatic – jest szwedzką firmą z 19-letnim doświadczeniem w branży e-commerce. Kreują rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Dużą wagę przykładają do wzmocnienia ruchu na stronie i przekształcania anonimowych odwiedzających w klientów.

 

Sayidaty Mall – sklep internetowy oferujący tysiące popularnych produktów modowych znanych marek dla całej rodziny. Sayidaty Mall to sklep powstały w Arabii Saudyjskiej, charakteryzujący się ogromnym wyborem produktów i konkurencyjnymi cenami, co przyciąga wielu klientów.

 

BigBang – największy producent rozwiązań audio-video oraz oprogramowania komputerowego na rynku słoweńskim.

 

CreaFirm – to francuski sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży komponentów do tworzenia kreatywnej, ręcznie robionej biżuterii.

 

eFarma.com – włoska apteka internetowa, która oferuje leki bez recepty, kosmetyki i suplementy diety. Każdego dnia setki klientów wybierają eFarma.com, czerpiąc korzyści z ponad 40 000 dostępnych w niej produktów od ponad 1000 różnych marek.

 

UCINA Confindustria Nautica – organizacja non-profit, która od 1960 roku reprezentuje branżę żeglarstwa, działa na rzecz rozwoju sektora żeglarskiego, promuje kulturę morską i rozwój turystyki żeglarskiej we Włoszech.

 

Unlimited Travel Group – specjaliści od podróży – tych małych i dużych.