mmJak bardzo skuteczna jest Automatyzacja Marketingu dobrze wiemy, ale co z początkującymi przedsiębiorcami czy właścicielami niewielkich sklepów, które nie mają potrzeby ani zasobów na wprowadzanie złożonych kampanii marketingowych? SALESmanago dostarcza nowe innowacyjne rozwiązanie – system Marketingmatic.

 

 

 

 

Marketingmatic to usługa, która w bardzo prosty sposób pomaga zautomatyzować proces marketingu w sklepie internetowym. Dzięki niemu sklep trafia precyzyjnie do klienta wysyłając właściwą ofertę, do właściwej osoby, we właściwym czasie.

Z tego innowacyjnego rozwiązania korzysta coraz więcej sklepów i codziennie zwiększa swoje przychody. Gotowe są integracje do poszczególnych platform sklepowych, dzięki czemu szybko i łatwo zastosujesz system w swoim sklepie. Konfiguracja zajmuje tylko 5 min. Pierwsze 30 dni użytkowania systemu jest bezpłatne.

Jak działa system? Identyfikuje i monitoruje odwiedzających stronę Twojego sklepu, a następnie samodzielnie przygotowuje i wysyła dynamicznie emaile z ofertami w określonym czasie, a także automatycznie umieszcza odpowiednie oferty produktów na stronie WWW.

Marketingmatic oferuje unikalne technologie, które zwiększają sprzedaż i ograniczają odpływ użytkowników ze strony bez dokonania zakupu – dzięki czemu można uzyskać maksymalną sprzedaż wśród odwiedzających sklep:

  • Identyfikacja i monitorowanie odwiedzających stronę internetową– technologia, która powie Ci, którzy z Twoich klientów wracają na Twoją witrynę i jakimi produktami się interesują – dzięki czemu będziesz wiedział, co należy im zaproponować.
  • Dynamiczne spersonalizowane e-maile– technologia, która wykorzystując behawioralny profil klienta pozwala zbudować indywidualną ofertę produktową i wysyła tę ofertę automatycznie zaraz po wizycie klienta na twojej stronie.
  • Dynamiczne spersonalizowane rekomendacje na stronie WWW– technologia, która wykorzystuje behawioralny profil klienta, aby zapewnić dynamiczne rekomendacje produktów zarówno do anonimowych jak i rozpoznanych użytkowników witryny.

 

Więcej informacji pod adresem: marketingmatic.pl

Kontakt handlowy: info@marketingmatic.com