Love is in the air

Everywhere I look around

Love is in the air

Every sight and every sound

And I don’t know if I’m being foolish

Don’t know if I’m being wise

But it’s something that I must believe in

And it’s there when I look in your eyes

 

 

 

Bez będnych wstępów zapraszamy na wpis walentynkowy. Odpal muzykę i przeczytaj jak przetrwać dzień zakochanych i nie zwariować.

 

1. Znajdź towarzysza

 

Tinder Apka randkowa, w której wybierasz potencjalnych partnerów przeglądając ich zdjęcia (czy ktoś czyta opisy?). Umawiasz się na randkę i czekasz na swoje „i żyli długo i szczęśliwie”.

Plenty of fish Jak sama nazwa wskazuje jest to aplikacja pełna ryb… to znaczy profili randkowych. Korzysta z niej ponad 55 milionów użytkowników na całym świecie. Wybierz interesująca osobę, wyślij wiadomość i umów sie na wieczór.

Love test calculator Zanim zaplanujesz małżeństwo, trójkę dzieci, golden retrivera i rybki, sprawdź jak bardzo jesteście kompatybilni jako para. Wypełnij wymagane pola i czekaj na wynik.

 

2. Wygospodaruj czas

 

SALESmanago i APPmanago Przed Tobą pół dnia wysyłania newsletterów, i tropienia nieaktywnych użytkowników, których musisz namówić na ponowne wejście na stronę czy użycie apki? Oddeleguj te zadania do sprytnego systemu. Zautomatyzuj zadania marketingowe takie jak wysyłka powiadomień i emaili, segmentacja użytkowników, czy aktualizowanie segmentów. SALESmanago oferuje pełen wachlarz zautomatyzowanych rozwiązań dla działów marketingu, a dzięki integracji z APPmanago, stworzysz zestaw rozwiązań do automatyzacji marketingu łączący automatyzację opartą o stronę www i tradycyjne kanały marketingowe z pełnym zakresem możliwości personalizowanej komunikacji w obrębie aplikacji mobilnej i urządzenia mobilnego indywidualnego klienta. Wypróbuj SALESmanago i APPmanago przez 30 dni za darmo.

If by IFTTT Organizator wielozadaniowości. Automatyzuje codzienne zadania. Pozwala na integrację ulubionych aplikacji jednocześnie upraszczając proces wymiany danych między nimi. Dzięki „formułom” możesz zautomatyzować wiele procesów od wyciszania telefonu po przyjściu do pracy, przez automatyczne zamieszczanie postów z WordPressa na serwisach społecznościowych, aż do wysyłania SMSa o konkretnej treści do domowników po opuszczeniu biura. Może służyć jako organizer, pomoc przy zakupach czy narzędzie do śledzenia newsów. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas codziennych zadań. Wersja iOS i Android.

 

3. Przygotuj oprawę

 

La~la messenger Zamień nudne „Wesołych Walentynek” w rozśpiewaną, kolorową, spersonalizowaną laurkę! Z La~la messenger stworzysz niepowtarzalne życzenia dla bliskiej Ci osoby. Wysyłkę zaplanuj przez IF 😉

Dubsmash A może lepiej wyznać miłość głosem Leonarda Cohena? Dubsmash to zabawne narzędzie do podkładania kultowych tekstów z filmów i piosenek pod nakręcone przez użytkownika filmiki.

Pinterest Internetowa skarbnica pomysłów i serwis społecznościowy w jednym. Bez problemu znajdziesz tu inspiracje, aby stworzyć samodzielnie wyjątkowy upominke. Wpisz w wyszukiwarce DIY valentine’s gift i zacznij przeglądać.

Print studio Kiedy prezent jest gotowy, powinieneś dodać chwytający za serce bilecik. Cóż będzie lepszego niż wspólne zdjęcie z Instagrama, które nabiło 500 likeów? Print studio to najlepszy sposób na wydrukowanie zdjęć z telefonu i z Instagrama.

 

4. Wino i kino

 

Hello vino Cabernet, czy Syrah? A może Pinot Grigio? Już nigdy więcej nie dasz plamy w restauracji wybierając słodką maderę do lekkiej ryby. Aplikacja Hello vino rozwiąże ten problem i wybierze wino za Ciebie. Możesz korzystać z takich kategorii jak typ posiłku, okazja, preferencje smakowe, czy rodzaj wina.

Flixster Przejrzyj listę filmów, przeczytaj recenzje z Rotten Tomatoes, wybierz tytuł i zdecyduj czy oglądacie go w kinie czy w domu przez Netflixa. Sprawdź dostępność biletów, zarezerwuj miejsca i rozkoszuj się seansem. Wersja iOS i Android.

 

5. Małe co nieco

 

Spotify Jaka muzyka wprowadza Cię w romantyczny nastrój? Gitarowe riffy Santany, energetyczny Ziggy Stardust, a może Sam Barry White? Ze Spotify bez problemu stworzysz nastrojową listę na przebojowy wieczór we dwoje. Wersja iOS i Android.

iKamasutra Nigdy więcej nudy w sypialni (w kuchni, w salonie, w gabinecie…). iKamasutra podsunie ci tysiące pomysłów do wypróbowania, ułatwi stworzenie listy ulubionych wygibasów i dodatkowo pomoże śledzić Twój progres w osiąganiu szczytów możliwości. Wersja iOS i Android.

 

BONUS: A jeśli wszystko inne zawiedzie

8,500+ Drink Recipes Free Zawsze możesz zaprosić znajomych na mily wieczór. Pomysłów na drinki dostarczy apka. Koktaile podzielone są na różne kategorie, a wyszukiwarka znajduje drinki zarówno po nazwie jak i po składnikach. Wersja iOS i Android.

Twitch Olej Walentynki i romantyczne kolacje. Zamiast tego zaszyj się w zaciszu domowym i obejrzyj najnowsze rozgrywki eSportowe. Aplikacja pozwala śledzić rozgrywki takich gier jak: League of Legends czy Call of Duty. Dzięki niej można oglądać mecze na żywo, zarejestrowane transmisje oraz czatować z graczami.

Tinder – Jeśli jednak nie tracisz nadziei, odpal ponownie Tindera i zacznij zabawę od nowa.